Największy bonus powitalny w Polsce – 3000 zł w Betfan!

23

Bukmacher Betfan oferuje swoim graczom największy bonus powitalny w Polsce! W jaki sposób można zgarnąć 3000 zł na start? Oto recepta na takie pieniądze!

Największy bonus powitalny w Polsce - 3000 zł w Betfan!
Największy bonus powitalny w Polsce – 3000 zł w Betfan!

Premia powitalna Betfan

Bukmacher Betfan na polskim rynku ma spore rzesze zadowolonych klientów. To właśnie bonus powitalny 3000 zł zachęcił wielu do zarejestrowania się w tym portalu i spróbowania swoich sił w obstawianiu.

Premia na start Betfan to nawet 3000 złotych. Prezent powitalny dostaje się w kilku etapach – pozwala to na obstawianie za kasę bukmachera w długim odstępie czasu!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Tylko przy rejestracji można wykorzystać dostępny na stronie Betfan kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi? „BETONLINE„! Co dokładnie daje? 50 PLN jako Zakład Bez Ryzyka!

Betfan – jaki aktualny kod promocyjny?

Freebet 50 PLN można odebrać tylko i wyłącznie przy rejestracji. Gracze środki otrzymują w przypadku przegrania pierwszego kuponu zagranego u bukmachera. Stawka kwalifikacyjna to od 20 do 50 PLN!

Uwaga! Warto zwrócić uwagę na warunki promocji Zakład Bez Ryzyka! Na niektórych stronach jest oferowany w wysokości 100 PLN, ale znacznie trudniej jest z niego skorzystać!

Oferta dla nowych graczy jest limitowana. Można skorzystać z niej tylko przez pewien czas. Nigdy nie wiadomo, kiedy Betfan zmieni swój bonus i nie będzie on już największy w Polsce!

Prezenty na start od Betfan
⬇️ ⬇️ ⬇️

  • Bonus powitalny do 3000 zł
  • Zakład Bez Ryzyka 50 zł – tylko z kodem promocyjnym BETONLINE

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl