Bonus powitalny Betfan. 3100 PLN – mało kto potrafi to przebić

41

Bukmacher Betfan oferuje swoim graczom jeden z największych bonusów powitalnych w Polsce! W jaki sposób można zgarnąć 3100 zł na start? Oto recepta na takie pieniądze!

Bonus powitalny Betfan. 3100 PLN - mało kto potrafi to przebić
Bonus powitalny Betfan. 3100 PLN – mało kto potrafi to przebić

Premia powitalna Betfan

Bukmacher Betfan na polskim rynku ma sporą rzeszę zadowolonych klientów. To właśnie bonus powitalny 3000 zł zachęcił wielu do zarejestrowania się w tym portalu i spróbowania swoich sił w obstawianiu.

Premia na start Betfan to nawet 3000 złotych. Prezent powitalny dostaje się w kilku etapach – pozwala to na obstawianie za kasę bukmachera w długim odstępie czasu!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betfan bonus powitalny – jaki aktualny kod promocyjny?

Tylko przy rejestracji można wykorzystać dostępny na stronie Betfan kod promocyjny. Jak dokładnie on brzmi? „BETFAN„! Co dokładnie daje? 100 PLN jako Zakład Bez Ryzyka!

Freebet 100 PLN można odebrać tylko i wyłącznie przy rejestracji. Gracze środki otrzymują w przypadku przegrania pierwszego kuponu zagranego u bukmachera. Stawka kwalifikacyjna to od 20 do 100 PLN!

Jeżeli ktoś już ma konto w Betfan, nie posiada uprawnień do tego, by odebrać promocyjny bonus na dobry początek. Na szczęście, jest jeszcze wiele innych ofert specjalnych, które są u niego dostępne.

Uwaga! Warto zwrócić uwagę na warunki promocji Zakład Bez Ryzyka! Znacznie łatwiej obrócić go w przypadku Betfan niż innych bukmacherów. Wiele firm może kusić wyższymi kwotami, ale niekoniecznie jest to gracza najlepsze.

Oferta dla nowych graczy jest limitowana. Można skorzystać z niej tylko przez pewien czas. Nigdy nie wiadomo, kiedy Betfan zmieni swój bonus i nie będzie on już największy w Polsce!

Prezenty na start od Betfan
⬇️ ⬇️ ⬇️

  • Bonus powitalny do 3000 zł
  • Zakład Bez Ryzyka 100 zł – tylko z kodem promocyjnym BETFAN

Legalne obstawianie meczów bez podatku

Legalna marka bukmacherska Betfan znana jest z tego, że przez okrągły rok ma dla graczy promocje. To trochę tak, jakby kalendarze adwentowe przed świętami liczyły sobie aż 365 dni!

Każdy z nas preferuje nieco inny styl obstawiania oraz chciałby odbierać inne bonusy. Jedno jest jednak pewne – obstawianie bez podatku nikomu się nie znudzi i zawsze będzie w kręgu zainteresowań typerów!

Pakiet Pudziana Betfan
Pakiet Pudziana Betfan

Betfan jako jedyny w Polsce przez okrągły rok pozwala na granie z wygranymi powiększonymi o 14 procent. W ten sposób w przypadku wygranej zarabia się dokładnie tyle, co u zagranicznego bukmachera!

Betfan ma największy bonus powitalny w Polsce?

Często w sieci można spotkań się z opinią, że Betfan oferuje największy bonus powitalny w Polsce. Rzeczywiście, kwota przekraczająca 3000 złotych robi wrażenie i wywołuje bardzo pozytywne emocje wśród graczy.

Mimo że firmy bukmacherskie cały czas próbują ścigać się kwotami i tym, kto w czym oferuje „naj”, warto patrzeć przede wszystkim na opłacalność odbierania konkretnych bonusów.

W przypadku Betfan kwota 3100 PLN do odebrania jest na prostych zasadach, bez zbędnych „udziwnień”. Prawdopodobnie prędzej czy później znajdzie się bukmacher z wyższą ofertą, ale czy na pewno będzie ona tak samo dobra?

Zawsze musicie patrzeć na swoje potrzeby, możliwości gry i tak dalej. Każdy typer indywidualnie powinien podejść do odbierania bonusu na start – ten największy w Polsce przecież nie jest dla wszystkich najlepszy!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl