Najważniejsze wskazówki typerskie

Każdy nowy gracz już na starcie planuje opracować możliwie najskuteczniejszą strategię gry, która pozwoli mu zgarnąć jak najwyższe wygrane. Jednak w rzeczywistości zadanie to okazuje się sporym wyzwaniem. Jeśli i Ty planujesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami warto już zawczasu zapoznać się z najważniejszymi radami od doświadczonych kolegów.

Oczywiście warto przy tym pamiętać, że każda konkretna dyscyplina sportowa będzie się rządziła swoimi prawami. Część jest jednak uniwersalna i warto o nich pamiętać decydując się na grę.

Załóż konta u wielu operatorów

Obecnie żadne przepisy nie zabraniają Ci założenia kont u kilku bukmacherów (takich jak noblebet.pl). To w jaki sposób będziesz grał zależy wyłącznie od Ciebie. A czemu warto mieć kilka kont?

  • liczne bonusy powitalne,
  • możliwość wyboru najwyższych kursów,
  • większa liczba wydarzeń i rynków.

Oczywiście jeżeli dążysz do tego, by zostać docenionym w programie partnerskim, wówczas najlepiej skupić się na jednym operatorze, ponieważ to właśnie od Twojej aktywności będzie zależało to, czy otrzymasz zaproszenie.

Szukaj promocji i bonusów

Jeśli zależy Ci na tym, by osiągnąć jak największe wygrane staraj się na bieżąco śledzić oferty promocyjne takich bukmacherów jak lvbet.pl. Nie dotyczy to oczywiście wyłącznie bonusów powitalnych. Większość operatorów cyklicznie oferuje różnorodne promocje, na określone wydarzenia. Śledząc na bieżąco najciekawsze propozycje, można znacząco zwiększyć swoją szansę na wygraną.

Stawiaj na kupony SOLO

Wielu początkujących graczy widząc wysokie kursy jakie można osiągnąć typując kupony AKO decyduje się właśnie na to rozwiązanie. Tymczasem jest to najprostsza droga do utraty środków. Każdy kolejny typ na kuponie akumulacyjnym znacząco obniża Twoją szansę na wygraną. Jeśli więc chcesz grać bezpiecznie powinieneś zdecydować się na zakłady pojedyncze. W ten sposób gdy nie wejdzie Ci jedno zdarzenie, w dalszym ciągu możesz być na plusie.

Prowadź dziennik zakładów

Choć ten punkt może Ci się wydać nietypowy, to wraz ze wzrostem doświadczenia zobaczysz, że jest to bardzo przydatne narzędzie. Zapisuj w nim skrupulatnie wszystkie zdarzenia, uwzględniając typowane rynki, wyniki oraz oczywiście wysokość kursów. Takie rozwiązanie nie tylko pozwoli Ci panować nad własnym budżetem, chroniąc Cię tym samym przed ryzykiem popadnięcia w uzależnienie od hazardu, ale dodatkowo pozwoli Ci wyciągać wnioski przydatne podczas kolejnych zakładów.

Nie typuj pod wpływem emocji

Z pewnością większość długoletnich graczy choć raz walczyło ze sobą, aby nie typować kolejnego zakładu, kierowanym chęcią odegrania się na bukmacherze. Jednak jak w życiu, tak i w zakładach wzajemnych silne, skrajne emocje są naprawdę kiepskim doradcą. Jeśli zauważyłeś, że od dłuższego czasu masz kiepską passę (tu przydadzą Ci się notatki z dziennika) lub po prostu jednorazowo przegrałeś dużą kwotę, zrezygnuj z kolejnego typowania. Ochłoń i przystąp do kolejnych zakładów dopiero wtedy, gdy będziesz miał opracowaną odpowiednią strategię działania.

Listę wskazówek moglibyśmy jeszcze długo rozwlekać, jednak w naszym przekonaniu te punkty stanowią swego rodzaju podstawę podstaw. Pamiętając o ich przestrzeganiu z pewnością docenisz doskonałą zabawę, jaką zapewniają zakłady bukmacherskie.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button