Najnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019

Popularny polski bukmacher STS zaprasza do rejestracji nowych graczy, dla których oferuje darmowe bonusy na start. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE w procesie rejestracyjnym.

Darmowy bonusy na start od legalnego bukmachera STS

Darmowy bonusy na start od legalnego bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy wcześniej nie posiadali jeszcze konta u bukmachera STS, a także wcześniej nie korzystali z usług tego bukmachera.

Z promocji można skorzystać do 9 września do godz. 23:59.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera STS.pl. Wystarczy podać tam swoje podstawowe dane jak imię oraz nazwisko. To wszystko sprawia, że ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu.

Nie można zapominać o wpisaniu kodu promocyjnego BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji bonusu.

Już po dokonaniu rejestracji konta bukmacher STS przyzna darmowy bonus dla graczy i to bez żadnej wpłaty. Freebet o wartości 29 PLN znajdzie się na koncie gracza do 48 godzin od momentu rejestracyjnego.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS: Bonus do 1200 PLN za rejestrację:

Za dokonanie pierwszej wpłaty można otrzymać od operatora darmowy bonus równowartości wpłaty, np. gracz wpłacił 700 PLN druga tama sama wartość znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych.

Gracza w ramach tej promocji może otrzymać 1200 PLN.

Zakład bez ryzyka do 200 PLN od STS:

Pierwszy kupon po dokonaniu depozytu jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeśli, kupon okaże się przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Można otrzymać do 200 PLN.

Jednak należy pamiętać, że wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie musza zostać rozliczone do 10 września do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button