MMA zakłady bukmacherskie. Jak dobrze obstawiać ten sport?

Sporty walki cieszą się coraz większym zainteresowaniem w polskim świecie bukmacherskim. Przyciągają do siebie coraz większe rzesze odbiorców, a duży udział w tym wszystkim ma MMA – ich gałąź odpowiedzialna za, dosłownie tłumacząc, mieszane sztuki walki. Gdzie jednak możemy obstawiać MMA, by robić to nie tylko legalnie, ale i opłacalnie dla nas? Jak to robić, by na tym zyskać, a zminimalizować szanse na porażkę? O tym wszystkim opowiemy w naszym poradniku.

MMA zakłady bukmacherskie. Jak dobrze obstawiać ten sport?
MMA zakłady bukmacherskie. Jak dobrze obstawiać ten sport?

Typowanie MMA – porady dla początkujących

Analizujmy zawodników – analiza jest podstawą typowania większości dyscyplin sportowych, w tym również (a może w szczególności) MMA. Istnieje tutaj dużo rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę – od wagi zawodników, przez styl, którym się posługują, na aktualnej formie kończą. Ważne jest, aby owe informacje ze sobą właściwie zestawiać i wysnuwać z tego jak najlepsze wnioski. Nawet najlepszy zawodnik posługujący się danym stylem może przegrać, jeżeli jego oponent będzie się specjalizował w stylu po części negującym go. Dlatego też tak ważne jest przyłożenie się do analizy i nie zwracanie uwagi na nazwiska. To nie nazwiska bowiem walczą o naszą wygraną, a zawodnicy. Warto wiedzieć już zawczasu, któremu powierzymy nasze pieniądze.

  • Zwracajmy uwagę na kursy bukmacherskie – te są w stanie nam wiele powiedzieć na temat faworyta – przynajmniej z perspektywy samego buka.
  • Znajdźmy bukmachera godnego uwagi – wybór bukmachera to podstawa. Część z nich przedstawiamy w ostatnim dziale poradnika, od razu zaznaczając, że warto posiadać konto u każdego z nich i przełączać się w zależności od tego, który zaoferuje nam najwięcej na konkretną walkę.
  • Uważajmy na faworytów – kibicowanie nie idzie w parze z typowaniem – chyba, że jesteśmy w stanie rozgraniczyć te dwie rzeczy. Wszystko ze względu na to, że przy obstawianiu powinniśmy zwrócić uwagę na sztywne statystyki i nasze własne analizy, a nie na to, na kogo liczymy. To nie zawsze pozwoli nam zarobić, nawet jeśli bardzo byśmy tego chcieli.
STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Rodzaje zakładów MMA u polskich bukmacherów

Mimo, że MMA dzieli się na wiele federacji, które teoretycznie mogłyby wprowadzać swoje odrębne zasady walk, większość z nich dyktuje je w taki sam sposób. Sprawia to, że opcje bukmacherskie na MMA (bez względu czy chodzi o Fame MMA online czy KSW) mogą być jednolite, niezależne od gali, na której obstawianiu zamierzamy się skupić. Poniżej prezentujemy rynki zdecydowanie najbardziej popularne:

  • 1,2 / 1X2 – oba te rynki występują u większości bukmacherów i są tymi najbardziej popularnymi; obstawiamy w nich zwycięzcę walki, a w drugim przypadku możemy też postawić na remis. Ten jednak jest naprawdę mało prawdopodobny do wystąpienia, ale dający nam zdecydowanie najwięcej.
  • Sposób zakończenia walki – wybieramy tutaj, czy ta skończy się standardowo (na punkty), czy też przez KO / TKO lub poddanie.
  • Ile rund potrwa walka, w modelu powyżej / poniżej danej wartości. Choć standardem są 3 rundy, często jest ich nawet 5.
  • Kiedy zakończy się walka – to ekspercka wersja powyższej opcji, wskazująca na rundę, w której nastąpi ostateczne rozwiązanie pojedynku.

Przegląd ofert polskich bukmacherów na MMA

Jako że większość bukmacherów posiada w swojej ofercie MMA, nie należy ich porównywać pod względem szerokości oferty, gdyż ta w większości przypadków jest kompleksowa i obejmuje zasięgiem większość spotkań w obrębie tej dyscypliny. Znacznie ważniejsze okazują się tutaj inne rzeczy, w tym przede wszystkim bonusy dla nowych i stałych graczy, ale i kursy bukmacherskie czy opcje na obstawianie, o których mówiliśmy wcześniej. Poniżej przedstawiamy trzech bukmacherów, którzy wyróżniają się na tle innych pod każdym z tych względów.

MMA w STS

www.STS.pl pełni w Polsce rolę lidera na polu bukmacherskim. Po części przekłada się to na jego ofertę na MMA, której główną zaletą są mocno konkurencyjne stawki, niejednokrotnie deklasujące całą konkurencję. Buk daje też wiele opcji na obstawianie każdego ze spotkań, wiele spośród nich transmitując na żywo. Aktualny STS kod promocyjnyBETONLINE” daje nowym graczom 29 PLN bez depozytu.

STS kod promocyjny 2020
STS kod promocyjny 2020

MMA w Fortunie

www.eFortuna.pl jest bardzo doświadczonym, bo działającym na polskim rynku już od ponad 20 lat bukmacherem, który wie, co robi – również pod kątem MMA. Większość spotkań udostępnia do obstawiania w modelu przedmeczowym i live, każde opatrując bardzo atrakcyjnymi kursami.

MMA w forBET

www.iForbet.pl, najmłodszy bukmacher na naszej liście, bardzo ambitnie podchodzi do swojej oferty, kusząc konkurencyjnymi stawkami, a jednocześnie proponując najmocniejszy bonus powitalny na rynku – tak przynajmniej on sam twierdzi. Buk organizuje również mnóstwo promocji ściśle związanych ze sportami walki.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button