Milenium czy STS – co lepsze?

81

Czy bukmacher STS jest lepszy od Milenium? Jakie są wady i zalety każdej z tych stron do obstawiania? Sprawdźcie to już teraz!

Milenium czy STS - co lepsze?
Milenium czy STS – co lepsze?

Który bukmacher lepszy – STS czy Milenium?

Bukmacher STS jest jednym z najlepszych w naszym kraju. Nie ma co ukrywać, że Milenium nie jest aż tak rozpoznawalną marką i prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie. Czy to jednak oznacza, że ta druga firma w ogóle nie może równać się z popularnym STS-em?

Legalna marka bukmacherska Milenium umożliwia swoim graczom obstawianie zarówno w punktach, jak i internecie. To samo mamy w przypadku STS. To jednak głównie ten mniej popularny buk umożliwia graczom częstsze obstawianie bez podatku! I to nie tylko online, co jest dość istotne!

Jeżeli zależy wam na tym, by grać z niemal stałym bonusem 14%, jak najbardziej powinniście wziąć pod uwagę rejestrację konta w Milenium. Tak zwane Happy Hours pojawia się u tego bukmachera każdego dnia przez 365 dób w roku.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

STS czy Millenium – bonusy powitalne 2020

Bonusy powitalne to jedna z tych rzeczy, na które wielu typerów zwraca uwagę od razu po wejściu na stronę bukmachera. Jak wygląda pojedynek STS vs Milenium w tej kwestii? Kto jest tutaj górą?

STS daje graczom na ten moment aż 29 PLN bez depozytu. Takiej samej kwoty nie można otrzymać w przypadku zakładania konta w Milenium. Ba, w tym drugim przypadku nie ma nawet możliwości, by zgarnąć środki bez konieczności wpłacania pieniędzy z konta bankowego.

Wielkość bonusu też przemawia raczej za STS, chociaż trzeba brać pod uwagę, że sama kwota to jeszcze nie wszystko. Milenium od czasu do czasu potrafi zaskoczyć nie tylko dużym prezentem powitalnym, ale także korzystnymi warunkami obrotu.

Najlepszy bonus na start u bukmachera

Każdy z graczy ma nieco inne potrzeby, dlatego trudno bonus powitalny STS porównywać do tego z Milenium. Każdy ma wady i zalety – jeden spodoba się głównie fanom premii bez depozytów, a drugi tym, którzy od razu planują sporo wpłacić i rozpocząć porządne obstawianie!

Oczywiście, doświadczenie robi swoje. Wiadomo, że STS to wielu zadowolonych klientów i więcej ciekawych opcji dla graczy. Milenium nie we wszystkim dorównuje kroku tym najlepszym, ale robi, co w jego mocy, by tak było!

milenium bonus
milenium bonus

STS kod promocyjny

Przy zakładaniu konta w STS można wykorzystać specjalnie przygotowany kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i może być wpisany tylko przy rejestracji profilu. Jedynie wpisanie tego słowa zapewnia 29 PLN bez wpłaty na start.

Standardowy bonus w STS to do 1200 PLN przy przelewie numer jeden. Kasę otrzymuje się automatycznie i jest to 100% wartości transferu pieniężnego.

Aby skorzystać z aktualnej oferty powitalnej w STS, wystarczy wejść na www.STS.pl i poświęcić chwilę na rejestrację. Cały proces zajmuje mniej niż minutę!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl