Milenium czy STS – co lepsze?

50

Czy bukmacher STS jest lepszy od Milenium? Jakie są wady i zalety każdej z tych stron do obstawiania? Sprawdźcie to już teraz!

Milenium czy STS - co lepsze?
Milenium czy STS – co lepsze?

Który bukmacher lepszy? STS czy Milenium?

Bukmacher STS jest jednym z najlepszych w naszym kraju. Nie ma co ukrywać, że Milenium nie jest aż tak rozpoznawalną marką i prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie. Czy to jednak oznacza, że ta druga firma w ogóle nie może równać się z popularnym STS-em?

Legalna marka bukmacherska Milenium umożliwia swoim graczom obstawianie zarówno w punktach, jak i internecie. To samo mamy w przypadku STS. To jednak głównie ten mniej popularny buk umożliwia graczom częstsze obstawianie bez podatku! I to nie tylko online, co jest dość istotne!

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy z graczy ma nieco inne potrzeby, dlatego trudno bonus powitalny STS porównywać do tego z Milenium. Każdy ma wady i zalety – jeden spodoba się głównie fanom premii bez depozytów, a drugi tym, którzy od razu planują sporo wpłacić i rozpocząć porządne obstawianie!

Oczywiście, doświadczenie robi swoje. Wiadomo, że STS to wielu zadowolonych klientów i więcej ciekawych opcji dla graczy. Milenium nie we wszystkim dorównuje kroku tym najlepszym, ale robi, co w jego mocy, by tak było!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Milenium zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl