Mikołajki 2019 w STS. Bonus 20 PLN dla wszystkich typerów!

Jak Mikołajki, to bonus! Bukmacher STS ma dla wszystkich typerów premię w wysokości 20 PLN. Co zrobić, by ją otrzymać? Oto najważniejsze szczegóły, które trzeba znać!

Mikołajki 2019 w STS. Bonus 20 PLN dla wszystkich typerów!
Mikołajki 2019 w STS. Bonus 20 PLN dla wszystkich typerów!

Weekend z bonusami. Teraz nie tylko KSW 52!

Mikołajki 2019 u bukmacherów to wiele premii i prezentów do odebrania. Mimo że na ten weekend dostępny jest w STS bonus KSW 52, dodatkowo można zgarnąć jeszcze 20 PLN na 6 grudnia!

Co zrobić, by skorzystać z tego bonusu? To bardzo proste i – co najważniejsze – nie jest wymagane zapisanie się do oferty! Wszystko trwa jednak tylko przez jeden dzień, dlatego trzeba jak najszybciej przemyśleć typy i zagrać je w określonym kuponie!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bukmacher STS pod uwagę bierze tylko zakłady postawione za dokładnie 41 PLN. Środki wykorzystane w promocji muszą pochodzić z salda głównego, a nie bonusowego.

Mikołajki z premią. Jak zdobyć 20 PLN w STS?

Na kuponie promocyjnym należy mieć trzy typy o kursie łącznym wynoszącym co najmniej 2.00. Jeden gracz może odebrać jeden bonus, dlatego zawsze bierze się pod uwagę pierwszy zakład zagrany w dniu 6 grudnia.

Najważniejsze szczegóły oferty na Mikołajki 2019:

  • Stawka dokładnie 41 PLN
  • Do odebrania bonus 20 PLN
  • Liczy się tylko kupon z co najmniej 2.00 kursu ogólnego
  • Minimum trzy zdarzenia na kuponie
  • Jeden bonus = jeden gracz!

Nie ma znaczenia na jaką dyscyplinę sportową gracz postawi swoje zakłady. Trzeba pamiętać jednak, że rozliczenie kuponu musi nastąpić do końca tego piątku, czyli 6 grudnia.

Bonus STS. Jaki obrót?

Mikołajkowa premia przyznawana jest automatycznie. W jaki sposób trzeba ją obrócić, by możliwa była wypłata i przeznaczenie na dowolny cel? Oto punkt regulaminu, który mówi właśnie o tym. STS obrót bonusem:

„W celu wypłaty pieniędzy bonusowych należy wykonać obrót na trzykrotność otrzymanej kwoty. Dostając 20 PLN bonusu należy dokonać obrotu na koncie bonusowym na kwotę 60 PLN. Do obrotu wliczają się stawki tylko z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.”

Cały czas każdy nowy gracz może wykorzystać STS kod promocyjnyBETONLINE” i tym samym na start zapewnić sobie 29 PLN bez depozytu i do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button