Lotto online. Każdy może przez internet zagrać o miliony!

Jakiś czas temu, aby zagrać w Lotto, trzeba było wyjść z domu i udać się do najbliższej kolektury. Na całe szczęście dla graczy, sytuacja ta się znacznie zmieniła, gdyż dostępne jest już Lotto przez internet. Totalizator sportowy ogłosić start sprzedaży zakładów Mini Lotto, Lotto Plus, Lotto czy Eurojackpot właśnie poprzez internet. To bardzo duża zmiana, która wpisuje się w aktualne trend rozwoju Totalizatora Sportowego. Do niedawna płatności za wybrane zakłady nie mogły być dokonywane w inny sposób, aniżeli przy użyciu gotówki, dopiero jakiś czas temu możliwa jest także płatność kartą w kolekturach. Teraz zakłady możemy również wykupować w bardzo wygodny i prosty sposób za pomocą strony internetowej.

Lotto online. Każdy może przez internet zagrać o miliony!
Lotto online. Każdy może przez internet zagrać o miliony!

Nowość w świecie Lotto

Lotto to gra liczbowa, która polega na wytypowaniu sześciu numerków znajdujących się na kulach, które zostaną wylosowana spośród czterdziestu dziewięciu elementów zbioru. Wysokość nasze wygranej uzależniona jest od liczby poprawnych typów. Im więcej trafień, tym większą sumę pieniężną wygramy. Lotto to gra kumulacyjne, więc w przypadku, kiedy żaden z uczestników nie trafi, wówczas pula naród przechodzi na następne losowanie. Jeśli jednak mamy kilku zwycięzców, wtedy kwota wygranej dzielona jest pomiędzy nimi. Lotto online jest tradycyjną grą, w nowoczesnej odsłonie. Swoimi zasadami nie różni się zupełnie od gier, które możemy obstawiać w punktach stacjonarnych Lotto. Przeniesienie jej do wirtualnej rzeczywistości, nie jest wcale dziwną sprawą. W dzisiejszych czasach internet jest potęgą, która widocznie skraca dystans przestrzenny oraz czasowy, właściwie każda branża inwestuje także w ten świat online.

Wiele osób regularnie gra w tą grę liczbową, nawet codziennie, Lotto cieszy się dużą popularnością wśród ludzi z różnych grup wiekowych. Udowadniają to badania przeprowadzone w 2017 roku przez CBOS, które ukazały, iż nawet połowa badanych w ciągu ostatniego roku minimum raz zagrała w grę Lotto. Warto wiedzieć, że w ubiegłym roku sprzedaż produktów Lotto zasiliła budżet państwa kwotą w wysokości aż 5 644 869 743, 89 złotych. Lotto online ma więc wysoką szansę na sukces. Z możliwości obstawiania przez internet skorzystają nie tylko młode osoby, ale także starsze, którym udanie się do kolektur może sprawiać z jakichś względów problem. Opinie o Lotto online są w większości pozytywne, gracze doceniają duże usprawnienie dokonywania zakładów. Należy pamiętać o tym, iż Lotto online to tylko opcja, dla osób, dla których takie obstawianie jest wygodniejsze, jednakże gracze wolący obstawiać w kolekturze, dalej mają taką możliwość.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

O czym należy pamiętać przed zagraniem w Lotto przez internet?

Przede wszystkim musimy wiedzieć, iż jest to rozrywka przeznaczona jedynie dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Spółka dba o to, aby w grze brali udział wyłącznie odpowiedzialni klienci, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wiążące się z udziałem w grach hazardowych. Kolejną bardzo istotną kwestią jest legalność gry. Czy przeniesienie Lotto do internetu jest, aby na pewno zgodne z prawem, biorąc pod uwagę wiele zmian, jakie zaszły w tej branży, włączając to wejście w życie postanowień nowelizacji ustawy o grach hazardowych? Wszystko odbywa się w zgodzie z prawem i zapewne nie będzie to tylko jeden nowy projekt tej spółki, ponieważ Totalizator Sportowy wykonuje monopol Skarbu Państwa w określonym obszarze (art. 5 ust. 1 ustawy o grach hazardowych), więc prawdopodobnie będzie to chciał jak najbardziej wykorzystać.

Jak się zarejestrować w Lotto przez internet?

Aby, zagrać w Lotto przez internet konieczna jest rejestracja na stronie internetowej, używając do tego przyciski znajdującego się na górze strony. Na samym początku musimy podać nasze adres mailowy, hasło, numer telefonu oraz numer PIN. Kolejnym krokiem est uzupełnienie naszych dokładnym danych takich jak między innymi numer dowodu osobistego, numer konta bankowego czy numer PESEL. Podczas rejestracji jest możliwość również ustawienia limitów kwotowych i czasowych, aby zakłady online nie pochłonęły nam zbyt wielu środków pieniężnych. Na końcu rejestracji Totalizator Sportowy upewnia się też, skąd pochodzą pieniądze użytkownika oraz czy czasem nie jest on politykiem, czy jego rodziną. Niezbędne jest także przejście procesu dodatkowej weryfikacji, które polega na kliknięciu link wysłany na podany wcześniej adres mailowy i wysłanie skanu dowodu osobistego, używając do tego formularza znajdującego się na koncie gracza. Jeśli tego nie zrobimy, wówczas konto zostanie automatycznie usunięte. Obraz dowodu osobistego musi być dobrej jakości, dane powinny być czytelne. Kiedy przejdziemy weryfikację wieku oraz tożsamości, zostanie on usunięty z bazy danych Totalizatora Sportowego.

Lotto Szybkie 600 przez internet
Lotto Szybkie 600 przez internet

Lotto online – wymagany dowód

W trakcie rejestracji klienta konieczne jest przesłanie skanu dowodu osobistego. Jest to bardzo ważne, bez dowodu nie będziemy w stanie założyć konta. Dokument jest niezbędny do potwierdzenia tożsamości gracza oraz jego pełnoletności, zgodnie z przepisami prawa polskiego. Dane te nie są przechowywane, są one nieodwracalnie usuwane. Totalizator Sportowy zapewnia nam więc pełne bezpieczeństwo naszych danych osobowych, nie musimy obawiać się, iż trafią one w niepowołane ręce.

Lotto przez internet- w jaki wybrać zakład?

Kiedy przejdziemy przez proces rejestracji, weryfikacji, oraz zalogujemy się, musimy wejść na stronę Portfela Lotto, po czym wybrać opcję wpłaty środków. Pieniądze możemy wpłacić na nasze konto za pomocą szybkiego przelewu, karty płatniczej albo BLIK-a. Najszybszą dostępną opcją jest oczywiście BLIK. Teraz możemy już wejść na stronę gry, właściwy przycisk do tego celu znajduje się na stronie głównej Lotto. Wybieramy tam liczbę interesujących nas zakładów i dokonujemy wyboru metody gry (przy użyciu dowolnie wybranych liczb albo chybił-trafił). Kolejnym krokiem jest wybranie liczby losowań, po czym Lotto oprócz tego proponuje kupon subskrybowany. Na sam koniec musimy jeszcze dwa razy potwierdzić płatność za zakłady (w tym samym czasie Totalizator Sportowy sprawdzi jeszcze, czy znajdujemy się na terenie Polski). Następnie musimy poczekać na wygenerowanie się potwierdzenia. Można je wydrukować czy wysłać na emaila. Warto pamiętać, iż wszelkie dokonane przez nas transakcje oraz zakłady znajdziemy także w historii transakcji na stronie Lotto.

Lotto online- w jakich właściwie godzinach możemy grać?

W internetowym systemie sprzedaży gier Lotto możemy zawierać zakłady właściwie o każdej porze dnia przez całą dobę, wyłączając jedynie przerwy techniczne oraz serwisowe. Jeśli chodzi o Lotto oraz Mini Lotto w dniu losowania tych, że gier sprzedaż na losowanie kończy się już o godzinie 21.30, natomiast przerwa techniczna w sprzedaży trwa od godziny 21.50. W piątki zawieranie zakładów Eurojackpot możliwe est do godziny 19.00. Przerwa sprzedaży trwa do godziny 6.30 w sobotę.

Keno w internecie
Keno w internecie

Wygrane w Lotto online

W przypadku wygranych niższych aniżeli 2280 złotych przypiszą się one automatycznie do naszego konta gracza na Lotto.pl. Możemy je wypłacić na nasz rachunek bankowy albo za ich pomocą grać dalej. Jeśli chodzi o wygrane równe albo wyższe aniżeli 2280 złotych musimy je już odebrać w jednym z Oddziałów Totalizatora Sportowego (to także właściciel jedynego w naszym kraju legalnego kasyna online, czyli Total Casino).

Jak grać w Lotto, by wygrywać?

Nie ma żadnej strategii dotyczącej tego, jak grać w Lotto online, jest to bowiem gra losowa, zależy wyłącznie od losu i naszego szczęścia. Nie ma więc uniwersalnego przepisu na sukces, warto więc zachować dystans i zdrowy rozsądek. Gra w Lotto powinna być dla nas jedynie źródłem rozrywki, nie możemy jej brać zbyt poważnie. Warto jednak o pewnych kwestiach pamiętać.

1. Zawsze pytaj, jeśli czegoś nie wiesz

Jeśli dopiero rozpoczynamy swoją przygodę z Lotto online, możemy na początku czuć się nieco zagubieni. Właśnie na takie osoby, które nie wiedzą, w jaki sposób obstawiać poprzez internet, czekają wykwalifikowani pracownicy Totolotek online, którzy będą w stanie nam z pewnością pomóc. Możemy również skorzystać z paru form pomocy takich jak: infolinia, zgłoszenia drogą emailową czy czat na żywo.

2. Korzystaj z materiałów pomocniczych

Materiałem pomocniczym jest między innymi FAQ. W FAQ znajdziemy między innymi filmiki, zbiory informacji, czy grafiki, które pomogą każdemu początkującemu graczu w jak najszybszy sposób przejść przez proces wdrążania w mechanizm gry Lotto.

3. Pamiętaj o analizie

Doświadczeni klienci Totolotka, zdają sobie sprawę, iż jeśli chcą oni efektywnie wytypować wynik, warto przeprowadzić dokładną analizę (nawet w przypadku tak „szybkich” losowań jak Keno w internecie). Jeśli sami nie wiemy jak ją wykonać, możemy znaleźć również analizy doświadczonych graczy w internecie, na przykład na blogu Totolotka czy na Zagranie.

Lotto na telefonie. Losowania przez internet
Lotto na telefonie. Losowania przez internet

4. Bierz udział w promocjach

Totolotek online oferuje wiele ciekawych promocji dla graczy, które z pewnością będą ciekawym elementem urozmaicającym grę. Promocje i bonusy kierowane są zarówno do nowych klientów Totalizatora Sportowego, jak i do stałych klientów.

Lotto na telefon. Aplikacja mobilna za darmo!

Obstawianie Lotto w internecie działa aktualnie poprzez interfejs strony internetowej. Korzystanie z www Lotto jest bardzo komfortowe na komputerze, aczkolwiek na niewielkich ekranach urządzeń mobilnych jest bardzo niewygodne i utrudnione. Jednakże ta niedogodność, być może w niedalekiej przyszłości zostanie usunięta. Dostępna jest już natywna aplikacja mobilna na telefon z systemem Android i wersja na iOS, aplikację można pobrać w Google Play oraz Apple Store. Na Androidzie jednak nie możemy na razie dokonać zakłady, a tylko i wyłącznie sprawdzić archiwalne wyniki losowań i wysokość kumulacji na najbliższe losowanie gier Lotto. Aplikacja mobilna na iOS jest trochę bardziej zaawansowana, użytkownik może na niej wytypować numery, ale jest jednak według wielu graczy za mało dopracowana (jej ocena na Apple Store wynosi 1,6 na 5.0). Totalizator Sportowy z pewnością będzie jeszcze pracował nam odpowiednimi aplikacjami na telefon, które z pewnością jeszcze bardziej ułatwiłyby dokonywania zakładów.

Wyniki Lotto online
Wyniki Lotto online

Opinie o Totolotku online

Opinie, jakie możemy spotkać o Totolotku online, są przede wszystkim pozytywne. Usługi Totolotka opierają się na wieloletnim doświadczeniu w branży gier hazardowych, jest to najstarsza w naszym kraju działająca firma. Działa ona od ponad 20 lat, zaczęła swoją działalność od punktów stacjonarnych, a dzisiaj obsługuje także graczy przez internet. Totolotek online cały czas się rozwija, oferuje nie tylko swoje podstawowe produkty, ale także poszerza ofertę o Virtuals (generowane przez komputer rozgrywki) albo e-sport. Dużą zaletą oferty Lotto jest aplikacja mobilna, wymagająca jeszcze dopracowania, aczkolwiek zdecydowanie ułatwia ona dokonywanie zakładów z każdego dowolnego miejsca na świecie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button