Kursy na Polska – Portugalia w STS!

Oficjalny sponsor reprezentacji Polski przedstawił już kursy na najbliższe spotkanie Biało-Czerwonych. Kto, według STS, jest faworytem czwartkowego starcia na Stadionie Śląskim w Chorzowie?

Kursy na Polska - Portugalia w STS!
Kursy na Polska – Portugalia w STS!

Eksperci bukmachera STS nie mają wątpliwości, że czwartkowe spotkanie przeciwko Portugalii nie będzie dla Polaków łatwą przeprawą. Goście zagrają jednak bez CR7, natomiast kursy wyraźnie pokazują, że cały mecz może być dość wyrównany.

Minimalnymi faworytami są aktualni mistrzami Europy. Kurs na ich czwartkowe zwycięstwo na ten moment wynosi 2.60. Jeżeli zdecydujemy się postawić na sukces naszej kadry, za postawioną złotówkę zarobimy jeszcze więcej. Kurs to teraz 2.85.

Obstawianie w STS możliwe jest nie tylko poprzez stronę internetową. W całej Polsce znajdują się STS punkty stacjonarne, w których można zawierać zakłady na mecze reprezentacji i nie tylko.

W przypadku gry przez internet wymagane jest posiadanie konta gracza. Takie może być założone na oficjalnej stronie STS. Niestety, bonus na start nie jest obecnie zbyt wysoki. Znacznie ciekawej wygląda za to oferta bukmachera Etoto.

Spotkanie Polska vs. Portugalia już 11 października na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Początek zaplanowano na godzinę 20.45. To będzie już drugie podejście Biało-Czerwonych w rywalizacji w Lidze Narodów UEFA.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button