KSW TV kod promocyjny. Co tutaj wpisać?

Jaki kod promocyjny wpisuje się na platformie KSW TV? Sprawdzamy, co każdy fan sportów walki powinien wiedzieć przed dowolną galą KSW!

KSW TV kod promocyjny. Co tutaj wpisać?
KSW TV kod promocyjny. Co tutaj wpisać?

Oglądanie KSW w internecie – kibiców zawsze to interesuje!

Bez względu na to czy o MMA mówi się dużo w polskich mediach, czy nieco mniej, oglądanie KSW zawsze jest na topie, gdy zbliża się jakaś gala z tego cyklu. Konfrontacja Sztuk Walki w naszym kraju nie wychodzi z mody i konkurencja federacji ma raczej nikłe szanse, by szybko w tej kwestii coś namieszać.

Jeżeli chcemy obejrzeć KSW za darmo, musimy liczyć się z tym, że nie będzie to łatwe. Można próbować na wiele sposobów i na pewno w sieci sporo na ich temat przeczytamy. Problem polega na tym, że gale zazwyczaj pokazywane są w systemie PPV, a to dla kibiców jest jednoznaczne z ponoszeniem kosztów.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Obejrzeć walki zaplanowane na KSW możemy na kilka sposób. Transmisje TV, relacje internetowe, a także streamy dostępne w platformach VOD. Od nas zależy na co się zdecydujemy. Zdecydowanie najpopularniejszy wybór to KSW TV – oficjalny portal Konfrontacji Sztuk Walki.

Jak oglądać walki na KSW TV?

KSW TV nie jest kanałem telewizyjnym w dosłownym tego słowa znaczeniu. Mówimy tutaj o serwisie internetowym, w którym możemy znaleźć transmisje z pojedynków na poszczególnych galach z cyklu KSW. Dostęp do strony jest darmowy, ale już włączenie transmisji wiąże się z koniecznością zapłacenia kilkudziesięciu złotych.

Aby oglądać walki na KSW TV, potrzebujemy darmowego konta, które można założyć w mniej niż minutę. Dopiero posiadacze profili mogą kupować dostęp do poszczególnych gal i uzyskują dostęp do właściwiej części platformy.

Jeżeli chcemy obejrzeć jakąś galę na KSW TV, po zalogowaniu się na konto przechodzimy do płatności i ją realizujemy w wygodny dla nas sposób. Do wyboru mamy szybkie przelewy czy płatności kartą, tak więc każdy jest w stanie wybrać coś w sam raz dla siebie. Najważniejsze jest to, że księgowanie odbywa się w ciągu chwili, czyli dostęp do transmisji uzyskujemy w zasadzie natychmiastowo.

Uwaga! Aby mieć pewność, że obejrzy się daną galę, najlepiej jest wykupić transmisję przynajmniej na dobę przed startem imprezy. Skorzystanie z systemu PPV w trakcie trwania wydarzenia nie zawsze gwarantuje możliwość obejrzenia transmisji.

KSW oglądanie online
KSW oglądanie online

Transmisje KSW – jakie są wymagania sprzętowe?

Jeżeli chcemy obejrzeć KSW online, musimy liczyć się przede wszystkim z tym, że w przypadku komputera należy spełnić pewne warunki techniczne. Tak zwane wymagania sprzętowe, na szczęście, w przypadku transmisji nie są szczególnie wysokie i raczej nikt nie powinien mieć problemów z ich spełnieniem.

Pamiętajmy, że oglądanie KSW w internecie to zazwyczaj kilka godzin pobierania obrazu, dlatego nie każdy posiada do tego wystarczający pakiet danych u operatora telefonicznego. Gale zawsze lepiej się ogląda w przypadku stałego dostępu do internetu.

Wymagania sprzętowe KSW TV

  • dostęp do sieci Internet o szybkości transmisji nie mniejszej niż 2 Mb/s;
  • procesor o szybkości taktowania min. 1,6GHz, pamięć RAM min. 1GB, karta graficzna ze wsparciem dla sprzętowej akceleracji dekodowania wideo;
  • system operacyjny: Windows 7 (lub nowszy), Mac OS X 10.9.5 (lub nowszy),
  • przeglądarka Mozilla Firefox 49+, Chrome 35+, Opera 38+, Internet Explorer 11+.

Oczywiście, w przypadku oglądania KSW w TV nie ma mowy o podobnych progach do spełnienia. Nie ma znaczenia czy oglądamy bezpośrednio „z dekodera” u operatora czy raczej za pośrednictwem Ipli w Smart TV.

Co to jest kod promocyjny – KSW TV za darmo?

Z czym kojarzy nam się kod promocyjny? Najczęściej z czymś, co jest dostępne tylko dla wybranych. Niektórzy uważają, że można obejrzeć KSW za darmo legalnie, a to wszystko właśnie za sprawą jakiejś wyjątkowej oferty. Czy tak rzeczywiście jest?

Na stronie KSW TV kod promocyjny jest do wpisania i bez problemu każdy znajdzie do tego zakładkę. Problem w tym, że trudno jest uzyskać informacje o co w tym wszystkim chodzi i jaką spełnia rolę. A szkoda, bo w tego typu akcjach jest naprawdę ogromny potencjał.

KSW w internecie stream
KSW w internecie stream

Może zdarzyć się, że za przedłużenie umowy u operatora telewizyjnego otrzymamy dostęp do jednej gali KSW za darmo albo ze specjalnym rabatem. Wówczas powinniśmy otrzymać kod uprawniający do skorzystania z tej oferty. Jak nietrudno się domyślić, jest nie jest łatwo dostać coś takiego i dziwne byłoby to, gdyby było inaczej.

Obstawianie KSW za darmo, czyli STS bonus bez depozytu + kod bonusowy

U wielu legalnych bukmacherów możliwe jest obstawianie KSW, ale trzeba wiedzieć, gdzie można na tę galę otrzymać bonus bez depozytu, czyli kasę za darmo na zawieranie zakładów. Jeżeli wybierzecie portal www.STS.pl, będziecie mogli zgarnąć aż 29 PLN na start!

STS kod promocyjny to słowo „BETONLINE„, które gwarantuje odebranie 29 PLN bez wpłaty własnej. Dzięki temu krótkiemu słowu możemy otrzymać jedyny w swoim rodzaju prezent i wykorzystać go na stawianie walk KSW lub innych imprez.

Jakby tego było mało, do odebrania jest w STS nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie i 20 PLN jako bezpieczny kupon w STS Betgames. Dobra wiadomość – każdy zarejestrowany na www.STS.pl może oglądać transmisje za darmo, a to wszystko w prosty sposób:


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button