KSW 52: Darmowy bonus od bukmachera STS

Już w najbliższą sobotę, tj. 7 grudnia odbędzie się gala KSW 52. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom w której to zmniejsza ryzyko przegranej o 50%.

KSW 52 promocje bukmacherskie za darmo

KSW 52 promocje bukmacherskie za darmo

Oferta skierowana jest do każdego typera, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach 5.12 od godz. 01:00 do 7.12 do godz. 17:00. Gracz swojego udziału w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać ani też się zapisywać.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których muszą znaleźć się dokładnie trzy zdarzenie z gali KSW 52.

Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1,50.

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ przed nami takie pojedynki jak chociażby Khalidow vs Ashkam, Janikowski vs Kolecki, Parmasse vs Buchinger.

sts bonus za darmo

Stawka każdego kuponu promocyjnego musi wynieść dokładną kwotę 44 PLN. Jednak z tej akcji wykluczone są automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał zakład spełniający powyższe warunki i zostanie trafiony. To super! Cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W razie przegranej bukmacher STS przyzna darmowego freebeta o wartości 22 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera STS?

Bukmacher STS przyznaje darmowy freebet bez depozytu nowym graczom. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, w zamian trafią na konto gracza darmowe środki.

Poza tym to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracze mogą liczyć na darmowe środki w wysokości depozytu. Użytkownik może maksymalnie otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button