KSW 50 na STS TV? Transmisja przez internet gali na Wembley!

STS TV to tysiące wydarzeń sportowych transmitowanych live bez żadnych opłat. Czy w ofercie tej platformy znajdzie się także KSW 50, którego STS jest oficjalnym bukmacherem?

KSW 50 na STS TV? Transmisja przez internet gali na Wembley!

KSW 50 online za darmo w STS TV?

Gracze na zbliżające się KSW 50 typy już mają, ale jeszcze kilka dni pozostało do samego wydarzenia. Sporo osób szuka już informacji, gdzie za darmo obejrzeć KSW 50 i właśnie często prędzej czy później natrafiają w ten sposób na STS TV.

Podczas zbliżającej się Konfrontacji Sztuk Walki zobaczymy aż cztery pojedynki o pasy mistrzowskie. Gala zapowiada się wyjątkowo interesująco, tym bardziej, iż odbędzie się w Londynie na Wembley.

Betfan kod promocyjny na bonus
Zakład bez ryzyka 50 PLN – Betfan kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher STS został oficjalnym bukmacherem opisywanej gali. To właśnie u niego możecie znaleźć wiele kursów na to wydarzenie, a samo obstawianie możliwe jest w tym przypadku zarówno za pośrednictwem tradycyjnej strony, jak i aplikacji mobilnej.

STS bonus bez depozytu na KSW 50!

Już na kilka dni przed galą można poznać przewidywania ekspertów z ostatniego czasu i tym samym sprawdzić, kto jest faworytem do wygrania konkretnego pojedynku. Na stronie STS online znajdują się notowania każdego uczestnika KSW 50.

Transmisja online KSW 50 będzie przeprowadzana za pośrednictwem Ipli i to jedyny sposób na to, by obejrzeć tę galę za darmo. Nie ma więc szans na to, by STS TV udostępnił tę galę za darmo na swojej platformie.

Jeżeli ktoś chce obejrzeć galę KSW 50 online, może to zrobić na TEJ STRONIE INTERNETOWEJ! Drugą opcją jest PPV u operatora telewizji satelitarnej. Koszt to 40 złotych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button