Konto tymczasowe w STS. Na czym polega rejestracja bez weryfikacji?

Bukmacher legalny STS umożliwia nowym graczom obstawianie meczów jeszcze przed weryfikacją danych. Jak to w ogóle możliwe? Przybliżamy wam termin konta tymczasowego!

Konto tymczasowe w STS. Na czym polega rejestracja bez weryfikacji?
Konto tymczasowe w STS. Na czym polega rejestracja bez weryfikacji?

STS rejestracja bez weryfikacji

Konto tymczasowe STS to opcja, dzięki której możemy założyć profil gracza bez weryfikacji danych, czyli przesyłania skanu dokumentu tożsamości czy podawania numeru konta bankowego.

Rejestracja bez podawania wielu informacji na swój temat ma sporo zalet. Przede wszystkim można dzięki niej rozpocząć granie już po kilkunastu sekundach od wejścia na stronę bukmachera!

https://sts-bukmacher.pl/jak-obejrzec-mecz-na-zywo-w-telefonie/

Niestety, konto tymczasowe wiąże się z pewnymi ograniczeniami. Nie możemy wypłacać z niego żadnych pieniędzy, natomiast jeżeli chodzi o depozyty, nie możemy wpłacać tak wielu środków, jak tylko nam się podoba.

STS konto tymczasowe

Na czym dokładnie polega rejestracja bez weryfikacji? Wystarczy podać adres e-mail, imię oraz nazwisko, a także numer telefonu. Wszystko jest więc uproszczone do granic możliwości, dzięki czemu cały proces zakładania konta trwa niecałą minutę!

Jeżeli posiadacie już konto w STS, to – rzecz jasna – nowość od tej marki was zupełnie nie dotyczy. Nie oznacza to jednak, że nie warto pisać o niej, ponieważ może dzięki temu zachęcie do obstawiania znajomych, którym do tej pory nie na rękę było wysyłanie zdjęć dokumentów?

Przypominamy, że w naszym kraju nie tylko STS daje możliwość założenia profilu bukmacherskiego bez weryfikacji. Jako pierwszy z tą opcją wyszedł do graczy Totalbet, natomiast w ostatnim czasie najczęściej typerzy korzystają z niej w Fortunie.

Wykorzystałeś już specjalny kod promocyjny „BETONLINE” na www.eFortuna.pl?


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags
Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Obstawianie bez podatku (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl

Maks

STS to mój ulubiony bukmacher. Kiedyś grałem u niego tylko naziemnie, a obecnie najwięcej czasu zajmuje mi gra online. Piszę obiektywne recenzje, a do tego daję wam info o wszelkich promocjach, bonusach i kodach.

Legalni bukmacherzy

Back to top button

20 PLN BEZ DEPOZYTU

Kod Bonusowy - BETONLINE
18+. Hazard zwiazany jest z ryzykiem. Udzial w nielegalnych grach hazardowych jest karany.  LV BET zezwolenie nr. PS4.6831.9.2016.EQK
close-link
29 PLN bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image
Close