Kod promocyjny KOD550 w Betclic Polska. Najwyższy cashback w Polsce!

Bukmacher Betclic ma dla graczy promocję specjalną na start, a w niej najwyższy cashback w Polsce. Do zdobycia jest nawet 550 złotych, a to wszystko z kodem promocyjnym KOD550!

Kod promocyjny KOD550 w Betclic Polska. Najwyższy cashback w Polsce!
Kod promocyjny KOD550 w Betclic Polska. Najwyższy cashback w Polsce!

Betclic kod na bonus 550 zł

Oferta specjalna dostępna jest tylko dla osób, które jeszcze nie posiadają darmowego konta typerskiego na stronie internetowej www.Betclic.pl. Osoby zarejestrowanego u tego bukmachera mogą korzystać z innych promocji dostępnych w portalu.

Aktualny kod promocyjny w Betclic brzmi KOD550. Warto go zapamiętać, bo tylko dzięki niemu można powiększyć standardowy prezent na start aż do kwoty 550 złotych. W normalnych okolicznościach gracze nie mogą liczyć aż na tak dużą kasę!

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Dodatkowe pieniądze są przyznawane jako zwrot w przypadku nietrafionego kuponu. Jak to dokładnie wygląda? Nowo zarejestrowany typer zawiera zakład, a kiedy mu się nie powiedzie, otrzymuje pełny zwrot stawki do kwoty 550 zł!

Żaden inny bukmacher w Polsce nie oferuje na takich zasadach aż tak dużego bonusu powitalnego w formie cashbacku! Co najważniejsze, wszystko odbywa się legalnie i bezpiecznie. Potwierdzają to dostępne w internecie opinie graczy o Betclic Polska.

Odbieranie bonusu powitalnego 550 zł w Betclic Polska. Jak to się robi?

  1. Wejście na stronę internetową www.Betclic.pl
  2. Podanie kodu promocyjnego KOD550
  3. Postawienie pierwszego kuponu
  4. Odebranie zwrotu do 550 złotych w przypadku przegranej!

Bonus powitalny jest limitowany, dlatego wiele osób decyduje się na korzystanie z niego dopóki jeszcze jest dostępny. Komentarze typerów na temat samej premii są bardzo pozytywne, co można sprawdzić w każdej wolnej chwili.

Najwyższy cashback w Polsce!

Jesteś początkujący? Boisz się, że nie poradzisz sobie z zakładaniem konta lub postawieniem kuponu? Przygotowaliśmy specjalny materiał wideo, na którym widać, jak krok po kroku wygląda obstawianie w Betclic Polska:


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button