Keno online. Jak grać, kiedy losowanie, co można wygrać?

Keno online dostępne dla każdego chętnego! Wszyscy w internecie mogą teraz co 4 minuty stanąć przed szansą wygrania nawet 2 milionów złotych. Już teraz wszyscy mogą poznać szczegóły!

Keno online. Jak grać, kiedy losowanie, co można wygrać?
Keno online. Jak grać, kiedy losowanie, co można wygrać?

Keno w internecie – jak grać?

Keno przez internet to nowoczesna wersja tradycyjnej gry losowej o tej samej nazwie. Od jakiegoś czasu bije rekordy popularności właśnie online i nie bez powodu tak dużo osób szuka informacji na jej temat. Co warto wiedzieć?

Jeżeli ktoś che grać w Keno, wystarczy, że będzie posiadał darmowe konto na stronie Lotto Online. Dokonanie rejestracji zajmuje kilka chwil i nie wiąże się z żadnymi opłatami. A do tego, co najważniejsze, wszystko odbywa się na sto procent legalnie!

Betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na bonus cashback

Losowania Keno Online – kiedy?

Keno Online zawdzięcza swoją popularność nie tylko ze względu na wysokie wygrane, ale również dzięki non-stop trwającym losowaniom. W porównaniu ze standardowymi grami liczbowymi tutaj mamy szansę na wygraną co 4 minuty, a nie dwa razy w tygodniu czy raz w ciągu dnia.

Losowania Keno Online odbywają się codziennie w godzinach 6:34 – 23:54. W tym czasie zawsze można zawrzeć kupon i zgarnąć pieniądze. A stawka zaczyna się już od 2 złotych, dlatego może sobie pozwolić na nią każdy chętny!

Każde rozstrzygnięcie w Keno można obejrzeć przez internet. Te same liczby co online padają także w kolekturach – nie jest to oddzielne losowanie! Plusem gry w internecie jest to, że zawsze możemy wrócić do konkretnego rozdania.

Granie w Keno przez internet

Jeżeli lubimy regularną grę, a niekoniecznie mamy na to czas, Lotto przygotowało dla nas opcję automatycznego stawiania kuponów aż do wyczerpania konkretnej stawki. W ten sposób można rano zapewnić sobie uczestnictwo w grach rozgrywanych przez godzinę czy nawet więcej.

Keno potencjalne wygrane są w stanie skusić niemal każdego, ale do tej pory gra tylko w kolekturach była skutecznym odpychaczem. Teraz wszystko zmienia się na lepsze – możemy wygrywać miliony z dowolnego miejsca z dostępem do sieci! :)


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button