Jakie typy bukmacherskie warto obstawiać?

Każdy chce zarobić u bukmachera, ale nie zawsze jest to proste i to nawet jeśli mamy gotowe typy z internetu. Sprawdźcie, na co zawracać uwagę przy obstawianiu!

Jakie typy bukmacherskie warto obstawiać?
Jakie typy bukmacherskie warto obstawiać?

Pewniaki dnia – najlepszy sposób na regularny zarobek?

Pewniaki dnia to typy przygotowywane specjalne z myślą o ofercie na konkretną dobę. Mamy w Polsce wiele stron, które codziennie przekazują propozycje typerskie swoim czytelnikom. Początkującym wydaje się, że to gwarancja regularnego zarabiania, ale czy rzeczowiście tak jest?

Bardzo szybko można przekonać się na własnej skórze, że niekoniecznie. Jeżeli nie dobieramy typerów rozważnie i nie zastanawiamy się nad tym, co gramy, wychodzenie na plus graniczy z cudem. Jeżeli już jednak koniecznie chcemy grać tak, jak inni, musimy dokładnie swoich „idoli” sprawdzać.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Na pewno żadne profesjonalne pewniaki nie zagwarantują wam murowanego sukcesu. Przez miesiąc możecie nieźle dzięki nim zarobić, by potem przez kolejny nie było już tak kolorowo. Nie jest to, oczywiście, reguła, ale takie sytuacje wcale nie są rzadkością.

Na co trzeba zwracać uwagę przy typowaniu?

Kiedy chcemy obstawiać, pamiętajmy, by robić to z głową. Tylko w ten sposób gwarantujemy sobie wewnętrzny spokój. Istotne jest także to, by nie spocząć na laurach wtedy, gdy zacznie się nam układać. Często po paru sukcesach zaczynamy zapominać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa i, na przykład, zaczynamy dodawać do kuponów niesprawdzone typy.

Starajmy się nie grać typów, które nas nie przekonują, ani takich pochodzących od osób, które nie mają większej reputacji na jakimś forum czy grupie dyskusyjnej. Powinniśmy też badać przede wszystkim te propozycje, które dotyczą dyscyplin o jakich mamy chociażby jakiekolwiek pojęcie. Wierzcie lub nie, ale granie na baseball czy futbol amerykański nie ma większego sensu, gdy nie zna się nawet podstawowych zasad gry!

Jakie typy do obstawiania są najlepsze?

O regułach dotyczących bezpieczeństwa można by pisać godzinami, ale nie to jest najważniejsze. Skupmy się na kluczowym pytaniu, czyli tym, jakie typy do obstawiania są najlepsze i dlaczego (i nie chodzi tu o wyszczególnienie w rodzaju typy na e-sport czy typy na koszykówkę).

Jakie typy na mecze są najlepsze?
Jakie typy na mecze są najlepsze?

Zawsze powinniśmy grać takie pewniaki, o których można sporo przeczytać. Nie chodzi głównie o jakieś oficjalne newsy, ale przede wszystkim o analizy typerskie. Dobrze omówiony mecz pokazuje, że ktoś dobrze przyłożył się do analizy i wie, o czym pisze. Oczywiście, zawsze weryfikujmy przeczytane informacje – w tym przypadku tym bardziej nie warto nikomu wierzyć na słowo!

Nie łudźmy się – niskie kursy nie mają większego sensu, dlatego radzimy, byście takie mecze sobie darowali jak najszybciej. Nie próbujcie dokładać do kuponów pewniaków po śmiesznie niskich notowaniach, a to wszystko tylko po to, by dorobić kilka złotych. Takie podejście zazwyczaj bardziej szkodzi, niż pomaga.

Do obstawiania na pewno najlepsze są typy bukmacherskie pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Niekoniecznie muszą dotyczyć bardzo popularnych rozgrywek. Jeżeli ktoś zna się dobrze na lidze australijskiej i już miał okazję, by to udowodnić, nie ma w tym nic złego, by posłuchać go i sprawdzić proponowany przez niego typ. Cały czas musimy, oczywiście, zachować niezbędne środki ostrożności.

Jeden typ na kuponie czy kilka?

Kiedy przeglądamy fora bukmacherskie oraz strony tematyczne, zauważymy bardzo szybko, że typerzy często podają po jednym typie. Czy to oznacza, iż żaden z nich nie gra kuponów AKO? Niekoniecznie.

Kupony SOLO i AKO mają swoje wady i zalety. Nikt nie nakazuje nam grać tylko pojedynczych zakładów, ale musimy liczyć się z tym, że gdy jeden mecz w całej „taśmie” nie wejdzie, zazwyczaj musimy pożegnać się z jakimkolwiek zyskiem. Możemy za to skorzystać z cashoutu, który w przypadku „solówek” jest raczej rzadkością (szczególnie w kwestii opłacalności).

Stawiając parę kuponów za 10 złotych zamiast jednego zwiększamy swoje szanse na to, że wygramy cokolwiek, ale jednocześnie zarobimy mniej, niż w przypadku, gdy w jednym kuponie zagramy każdy z meczów. Wszystko zależy od obranej przez nas strategii.

Doświadczenie mówi nam, że nie sprawdza się raczej obstawianie w kuponie wszystkich pewniaków dnia dodanych na konkretnej stronie czy forum. Byłoby za kolorowo, gdyby takie podejście miało przełożenie na zarobki. Problem w tym, iż nie ma ludzi nieomylnych i graczy bukmacherskich także to dotyczy. I to nawet jeśli uważają się za naprawdę dobrych w swoim fachu.

Wysoka wygrana AKO w Fortunie
Wysoka wygrana AKO w Fortunie

Czy można zagrać u bukmachera, przegrać i… nie stracić?

Na dobry początek można u kilku bukmacherów w Polsce odebrać różnego rodzaju bonusy, dzięki którym obstawianie na starcie jest pozbawione ryzyka. Najczęściej albo otrzymuje się darmowy zakład (pieniądze na zagranie konkretnego kuponu), albo otrzymuje zwrot stawki w przypadku przegranej.

Oto kilka bonusów bukmacherskich, które są obecnie bardzo popularne wśród obstawiających:

  • 29 PLN bonus bez depozytu na start z kodem „BETONLINE” na stronie www.STS.pl, bezpieczny kupon 20 PLN na Betgames oraz do 1200 PLN premii przy pierwszej wpłacie
  • nawet 550 złotych zwrotu w przypadku przegranej po rejestracji na stronie www.Betclic.pl. Obowiązuje tu kod promocyjny „KOD550
  • 3000 PLN na start + 100 PLN jako zakład bez ryzyka z kodem „BETONLINE” to aktualna propozycja portalu internetowego www.Betfan.pl. W ramach tej promocji każdy nowy gracz może sprawdzić wszystkie elementy oferty bukmachera i nie martwić się o stratę własnych środków.

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button