Jak założyć konto na stronie STS? [VIDEO PORADNIK]

Dowiedz się w bardzo przejrzystej formie, jak założyć konto na stronie STS. To bardzo proste i – co najważniejsze – zajmuje mniej niż jedną minutę, a otrzymać można na start 27 PLN bez depozytu!

Jak założyć konto na stronie STS? [VIDEO PORADNIK]
Jak założyć konto na stronie STS? [VIDEO PORADNIK]

Rejestracja w STS online

Każda osoba, która chce obstawiać mecze przez internet, musi posiadać darmowe konto w STS. Rejestracja odstrasza niektórych początkujących, ale nie ma ku temu żadnych powodów. Przekonacie się o tym już za chwilę.

Proces zakładania profilu typera trwa niespełna minutę. Wszystko dlatego, że weryfikacja STS nie jest w ogóle wymagana do otworzenia konta i rozpoczęcia obstawiania. Nie trzeba zatem przygotowywać skanu dowodu osobistego, by zostać graczem największego bukmachera w Polsce.

sts kod promocyjny
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Na start gracz otrzymuje 27 PLN jako bonus bez depozytu. Jedyny warunek to wykorzystanie specjalnego kodu promocyjnego „BETONLINE”. Uwaga! Ta oferta nie jest dostępna regularnie i dla każdego – bez wpisania hasła bonusowego nie można z niej skorzystać!

Jak obstawiać w STS przez internet?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda rejestracja w STS online, zobacz już teraz przygotowany przez nas poradnik wideo, w którym cały proces jest przedstawiony od samiutkiego początku do końca. Kilka chwil i gotowe:

Punkty stacjonarne STS pozwalają na założenie internetowego konta, ale musicie pamiętać, że tylko i wyłącznie na stronie WWW jest możliwość wpisania kodu. Tylko online da się również założyć konto tymczasowe STS, które w oddziałach buka nie jest dostępne!

Przypominamy, że bonus bez depozytu 27 PLN to jeszcze nie wszystko dla nowych graczy. W STS można otrzymać też premię do 1000 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty na konto typerskie!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button