Jak usunąć konto gracza w STS? Co jest potrzebne, ile to trwa – poradnik

Jak wygląda usuwanie konta u bukmachera STS? Czego potrzebujemy, by wystartować z całym procesem i jak długo on zajmuje? Dla każdego gracza mamy poradnik odpowiadający na te oraz masę innych istotnych pytań!

Jak usunąć konto gracza w STS? Co jest potrzebne, ile to trwa - poradnik
Jak usunąć konto gracza w STS? Co jest potrzebne, ile to trwa – poradnik

Bukmacher STS – obstawianie zakładów a usuwanie konta

Każdy typer – zazwyczaj w złości po nieudanej serii postawionych kuponów – przynajmniej raz zadawał sobie pytanie, jak poradziłby sobie bez obstawiania. Dla wielu graczy to nieodłączny element życia, który nie tylko pozwala poznawać sport na nowo, ale również umożliwia zarabianie prawdziwych pieniędzy.

Niestety, cały czas temat tego, jak usunąć konto u bukmachera jest pomijany przez media branżowe. Powód jest prozaiczny – każdy chce, by gracze zakładali profile, a nie je zamykali. Mimo wszystko, temat jest jak najbardziej godny uwagi i na łamach naszego portalu nie mogli w ogóle o nim nie wspomnieć.

Jak to zwykle bywa, zajęliśmy się bukmacherem STS, a więc będziemy pisać, w jaki sposób działa usuwanie konta STS. Jeżeli gracie u innego bukmachera, musicie wiedzieć, że proces zamykania profilu jest zazwyczaj bardzo podobny i dobrze zacząć czytanie na ten temat przynajmniej od ogólnych informacji dotyczących jakiegokolwiek serwisu do obstawiania.

betfan bez depozytu 2021
Betfan kod promocyjny na bonus bez ryzyka 600 PLN

Kiedy wyłączymy nasze konto u bukmachera STS, nie będzie możliwe obstawianie za jego pomocą. To jeszcze nie znaczy, że nie będą dla nas dostępne STS punkty stacjonarne albo konkurencyjne witryny www.

Zawieszenie konta a zamknięcie – na czym polega różnica?

Kiedy ktoś myśli o tym, by zamknąć konto w STS, bardzo często przechodzi do ustawień swojego profilu. Tam z kolei w zakładce „Odpowiedzialna gra” znaleźć można opcje dotyczące zawieszenia konta. Cały czas nie wszyscy wiedzą, że różnica pomiędzy zamknięciem z zawieszeniem jest bardzo duża. Jeszcze czymś innym jest samowyluczenie STS.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
  • zawieszenie konta STS – od momentu jego potwierdzenia nie możemy stawiać zakładów przez 24 godziny. Profil automatycznie odblokowuje się po odpowiednim czasie
  • samowykluczenie z gry w STS – w tym przypadku decydujemy się na zablokowanie dostępu do konta na okres 3 miesięcy. Od naszej decyzji nie ma odwrotu, a w czasie „bukmacherskiego urlopu” nie możemy wykonywać żadnej operacji na profilu
  • zamknięcie konta STS – to krok ostateczny, w którym całkowicie wyłączamy się z obstawiania na nieokreślony czas. Mówi się często, że jest to właśnie usuwanie konta STS.

Pierwsze dwie opcje przeznaczone są raczej dla tych, którzy chcą zrobić sobie detoks od obstawiania lub martwią się, iż będą grać emocjami po ostatniej przegranej lub zmarnują część z bardzo wysokiej wygranej. Z kolei zamykanie konta STS to już coś znacznie bardziej długoterminowego i to rozwiązanie dla tych, którzy chcą działać „z przytupem”.

STS Odpowiedzialna gra
STS Odpowiedzialna gra – jak usunąć konto?

Jak zamknąć konto w STS? [To trzeba wiedzieć – proces krok po kroku]

Do zamknięcia konta w STS wcale nie jest nam potrzebne wiele minut wolnego czasu. Najważniejsze to utworzenie wiadomości e-mail, w której podamy wymagane informacje weryfikacyjne. Adres poczty bukmachera może się zmieniać, dlatego tutaj najlepiej wejść na www.STS.pl i sprawdzić aktualne dane obowiązujące w chwili obecnej. Reszta jest już niezmienna bez względu na to, kiedy i dlaczego chcemy zamknąć konto.

Aby usunięcie konta STS było skuteczne, musimy w e-mailu do STS podać trzy ostatnie cyfry numeru PESEL, napisać adres poczty elektronicznej powiązany z kontem i zweryfikować adres, który wpisywaliśmy w formularzu rejestracyjnym. Jeżeli mamy jakiekolwiek pytania albo wątpliwości, w każdej chwili możemy zgłosić się po pomoc do konsultanta na czacie online.

Jeżeli tylko pamiętamy wszystkie niezbędne dane, cały proces zamknięcia konta nie powinien trwać więcej niż dwie minuty. Oczywiście, bukmacher musi najpierw zatwierdzić naszą prośbę i dopiero od tego momentu mamy całą sprawę załatwioną od A do Z.

Warto dodać, że samo zamykanie konta jeszcze nie oznacza, iż nigdy nie będziemy mogli już powrócić do STS. W przypadku, gdy zmienimy zdanie, bukmacher otworzy nasze konto ponownie. Do tego będzie potrzebował tylko:

  • pierwszej i trzech ostatnich cyfr numeru PESEL
  • loginu, za pomocą którego logowaliśmy się do STS.

Czy warto zamykać konto u bukmachera?

Wykluczenie z gry w STS
Wykluczenie z gry w STS przed usunięciem konta

Nie zawsze usuwanie konta STS jest krokiem, na który trzeba się decydować. Warto przemyśleć sprawę kilka razy, gdyż jej odkręcanie może zająć nam nieco czasu, a w obstawianiu taka zwłoka może mieć ogromne znaczenie dla naszego portfela.

Kiedy uważamy, że danego dnia nie mamy dobrej passy, powinniśmy spróbować zawieszenia konta na jedną dobę. Jeżeli po tym czasie nadal będziemy myśleć o tym, by usunąć profil, zdecydujmy się na samowykluczenie i przestańmy grać przez okres 3 miesięcy. Jeżeli żaden z tych kroków nie zda egzaminu, nie pozostaje już nic innego jak pożegnać się z STS na dobre… a przynajmniej na długo.

Zamknięcie konta STS wcale nie oznacza, iż nie możemy stawiać zakładów u innych bukmacherów. Jeżeli w międzyczasie stwierdzimy, że zbyt pochopnie podjęliśmy decyzję o przerwie, bez najmniejszego problemu i to w kilka chwil zarejestrujemy się na www.Betfan.pl czy www.eFortuna.pl. Na obu tych stronach znajdziemy bonusy powitalne o łącznej wartości przekraczającej 5000 PLN!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 9

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button