Jak odebrać 30 PLN każdego dnia na STS.pl?

W związku z kolejną serią spotkań w europejskich pucharach bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów extra bonusami za obstawienie meczy. Na konto typerów może trafić nawet 90 PLN.

Bonusy na mecze Ligi Mistrzów

Bonusy na mecze Ligi Mistrzów

Emocji piłkarskich na pewno w najbliższych dniach nie będzie brakować, ponieważ zostaną rozegrane takie rywalizacje, jak m.in. Chelsea vs Juventus, Manchester City vs PSG, Inter vs Szachtar oraz Leicester vs Legia Warszawa.

Na tą okazję bukmacher STS oferuje typerom limitowaną ofertę promocyjną „Obstaw i odbierz do 90 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie do 25 listopada do godziny 23:59. Gracz, który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 90 PLN za typowanie meczy:

Zadaniem graczy jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym musi znajdować się minimum jedno zdarzenie dotyczące europejskich pucharów z oferty „na żywo”. Dodać trzeba, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85 zaś stawka wynosić musi 50 PLN.

29 PLN bez wpłaty od STS

Użytkownicy, którzy zagrali kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzymają extra kasę. A dokładnie mówiąc otrzymają w każdy dzień trwania tej oferty 30 PLN. Łącznie na konto użytkownika może trafić nawet 90 PLN. Rejestracja w STS to także inne ciekawe promocje jak bonus na obstawianie pokera, esportu czy sportów alternatywnych.

Jaki jest kod promocyjny w STS online?

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na darmową gotówkę. A dokładnie mówiąc:

  • 29 PLN za założenie konta bez rejestracji
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjny. Zaznaczyć jest warto, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button