Jak odebrać 29 PLN za darmo w STS?

Jeżeli założysz konto w STS z kodem promocyjnym, będziesz mógł otrzymać na zagranie pierwszego kuponu aż 29 PLN za darmo. Szczegóły na ten temat poznasz już teraz!

Jak odebrać 27 PLN za darmo w STS?
Jak odebrać 29 PLN za darmo w STS?

Darmowy bonus od bukmachera STS

Bukmacher STS każdemu nowemu graczowi oferuje dwa bonusy powitalne na start. Do 1200 PLN można otrzymać za pierwszą wpłatę w formie 100% premii, natomiast 29 PLN to freebet dostępny tylko i wyłącznie ze specjalnym kodem promocyjnym.

Aktywny kod bonusowy STS umożliwia nam zagranie za 29 PLN jeszcze przed dokonaniem wpłaty środków na profil gracza. W ten sposób możemy sprawdzić, jak w praktyce wygląda obstawianie na stronie STS.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Korzystanie z kodu nie jest niczym skomplikowanym. Twoim zadaniem jest wykonanie kilku prostych kroków, które zostały zaprezentowane w filmiku instruktażowym w dalszej części wpisu.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Pamiętać trzeba, że tylko przy zakładaniu konta na stronie www.sts.pl mamy możliwość odebrania freebetu w wysokości 29 PLN. Jeżeli podczas rejestracji nie podamy kodu promocyjnego, nie będziemy mogli zgarnąć przygotowanego dla nas darmowe bonusu bez wpłaty własnej!

Aktualny kod promocyjny STS: BETONLINE

Punkty stacjonarne STS nie biorą udziału w akcji promocyjnej na start, tak więc freebet 29 PLN dostępny jest wyłącznie na stronie internetowej bukmachera.

Tak odbiera się bonus bez depozytu w STS. ZOBACZ VIDEO:

Uwaga! Kod promocyjny nie zawsze jest taki sam, jednak u nas zawsze aktualizujemy informacje w taki sposób, byście mieli możliwość skorzystania z freebetu 29 PLN!

Bonus za pierwszą wpłatę. W STS to nawet 1200 PLN!

Freebet bez depozytu na dobry początek nie jest wszystkim, na co można liczyć w przypadku rejestracji u bukmachera STS. Jak każdy dobry bukmacher, STS także nagradza nowych klientów specjalną premią po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto typerskie.

Tylko w STS można już za jeden depozyt otrzymać nawet 1200 PLN. Dodatkowe środki są przyznawane w sposób automatyczny – im więcej nowy gracz wpłaci do bukmachera, tym pokaźniejsze doładowanie gotówki ekstra otrzyma!

Bonus wynosi 100% wartości depozytu. Jeżeli wpłacimy 200 złotych, otrzymamy drugie 200 w formie premii. Jak nietrudno obliczyć, w tym przypadku będziemy mieli aż 400 złotych na obstawianie!

STS bonus o co chodzi?

Początkujący gracze często nie do końca rozumieją przygotowany przez STS Bonus. O co chodzi w nim i dlaczego tak sporo w sieci można przeczytać informacji na jego temat?

Każdy z nas lubi otrzymywać prezenty, a STS bonus to właśnie taki swego rodzaju upominek, który pozwala na zgarnięcie dodatkowych środków za wpłacenie pieniędzy czy po prostu podanie kodu promocyjnego.

Opisywany przez nas bonus jest premią powitalną, co oznacza, że może być odbierany tylko przez nowo zarejestrowanych. Nie można otrzymać więcej niż jednego bonusu za pierwszą wpłatę, dlatego tak ważne jet, by rozpocząć przygodę z STS z możliwie jak największym przelewem z banku!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button