Jak odebrać 29 PLN za darmo w STS?

148

Jeżeli założysz konto w STS z kodem promocyjnym, będziesz mógł otrzymać na zagranie pierwszego kuponu aż 29 PLN za darmo. Szczegóły na ten temat poznasz już teraz!

Jak odebrać 27 PLN za darmo w STS?
Jak odebrać 29 PLN za darmo w STS?

Darmowy bonus od bukmachera STS

Bukmacher STS każdemu nowemu graczowi oferuje dwa bonusy powitalne na start. Do 1200 PLN można otrzymać za pierwszą wpłatę w formie 100% premii, natomiast 29 PLN to freebet dostępny tylko i wyłącznie ze specjalnym kodem promocyjnym.

Aktywny kod bonusowy STS umożliwia nam zagranie za 29 PLN jeszcze przed dokonaniem wpłaty środków na profil gracza. W ten sposób możemy sprawdzić, jak w praktyce wygląda obstawianie na stronie STS.

polski bukmacher sts bonus za darmo
Bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Korzystanie z kodu nie jest niczym skomplikowanym. Twoim zadaniem jest wykonanie kilku prostych kroków, które zostały zaprezentowane w filmiki instruktażowym poniżej.

STS kod promocyjny na bonus bez depozytu

Pamiętać trzeba, że tylko przy zakładaniu konta na stronie www.sts.pl mamy możliwość odebrania freebetu w wysokości 29 PLN. Jeżeli podczas rejestracji nie podamy kodu promocyjnego, nie będziemy mogli zgarnąć przygotowanego dla nas darmowe bonusu bez wpłaty własnej!

Aktualny kod promocyjny STS: BETONLINE

Punkty stacjonarne STS nie biorą udziału w akcji promocyjnej na start, tak więc freebet 29 PLN dostępny jest wyłącznie na stronie internetowej bukmachera.

Uwaga! Kod promocyjny nie zawsze jest taki sam, jednak u nas zawsze aktualizujemy informacje w taki sposób, byście mieli możliwość skorzystania z freebetu 29 PLN!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl