Jak obstawiać mecze bez dowodu? Konto tymczasowe bez tajemnic

Nie trzeba pokazywać bukmacherowi dowodu osobistego, by postawić kupon online. Jak działa konto tymczasowe? Oto garść informacji, która przyda się każdemu!

Jak obstawić mecze bez dowodu? Konto tymczasowe bez tajemnic
Jak obstawić mecze bez dowodu? Konto tymczasowe bez tajemnic

Legalny bukmacher tylko z dowodem? Już nie!

Jeszcze nie tak dawno potrzebny był dowód osobisty do tego, by zarejestrować się u bukmachera internetowego. Obecnie jest z tym znacznie lepiej i wygodniej: wszystko możemy załatwić później, dzięki czemu od momentu rejestracji do obstawiania nie mija więcej niż kilkadziesiąt sekund. I nie ma tutaj mowy o żadnym cwaniackim omijaniu prawa. Wręcz przeciwnie, wszystko działa legalnie!

Co trzeba zrobić, by obstawiać mecze bez dowodu czy innego dokumentu tożsamości? Wielu początkujących typerów zadaje sobie to pytanie, a odpowiedzi szuka w internecie. Niestety, na większości stron trudno o krótkie, zwięzłe odpowiedzi, które mają wiele wspólnego z prawdą.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Co to jest konto tymczasowe u bukmachera?

Kiedy pojawiło się w Polsce obstawianie meczów bez dowodu, w użyciu typerów znalazł się termin konto tymczasowe. Co to takiego jest? To profil typerski z pewnymi ograniczeniami, dzięki któremu możliwe jest zawieranie zakładów bez konieczności weryfikowania danych. Nie wszędzie da się tego typu konto założyć i nie wszędzie też obowiązują dokładnie te same zasady.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy rejestracji? Głównie na to, ile czasu można obstawiać bez dowodu i jak wyglądają limity nakładane na niezweryfikowanych typerów. Te drugie zazwyczaj dotyczą głównie pieniędzy – wpłat, wypłat oraz stawek.

Który bukmacher pozwala na założenie darmowego konta tymczasowego?

Konto tymczasowe to prawdziwy rarytas dla tych, którzy chcą w miarę możliwości jak najszybciej zagrać na dany mecz. Może to być też rozwiązanie w sytuacji, gdy nasz dowód gdzieś się w domu zapodział, a nam niekoniecznie chce się go teraz szukać.

W zasadzie większość legalnych bukmacherów w Polsce pozwala w dzisiejszych czasach na założenia konta bez dowodu. Problem w tym, iż tylko u niektórych warunki tego wszystkiego są na tyle korzystne, że warto daną ofertą się zainteresować.

Jako pierwszy bukmacher bez dowodu przedstawiany był Totalbet. To on od pierwszego dnia swojej działalności zaoferował klientom granie bez obowiązki natychmiastowego skanowania dowodu. Za jego przykładem poszli kolejni: STS, Fortuna czy Betfan. Na szczęście, minęły już czasy, w których wypełnienie formularza rejestracyjnego wiązało się ze spędzeniem kilku minut przed komputerem.

Żaden buk nie pobiera opłaty z tytułu udostępnienia konta tymczasowego. Jest to opcja, która ma pozwolić graczom na sprawdzenie możliwości, jakie daje konkretna strona, a płacenie czegokolwiek na pewno nikomu by się nie spodobało. Dobra wiadomość jest również taka, że profil bez dowodu u bukmachera można założyć z poziomu urządzenia mobilnego. Aplikacja bukmacherska czy strony przenośne to już niemalże standard, bez którego trudno wyobrazić sobie nowoczesne obstawianie.

Weryfikacja u bukmachera
Weryfikacja u bukmachera

Ile dni można obstawiać mecze bez dowodu u bukmachera?

Zgodnie z tym, co już napisaliśmy, konto tymczasowe u bukmachera wiąże się pewnymi ograniczeniami. Jedno z najbardziej podstawowych to czas, w którym możliwe jest obstawianie bez dowodu. Standardowo jest to 30 dni lub coś koło miesiąca. Wyjątek stanowi wspomniany już Totalbet, w którym na załatwienie wszelkich formalności mamy aż 90 dni.

Nic nie stoi na przeszkodzie, by konto tymczasowe przekształcić na normalne wcześniej. Widełki podawane są tylko po to, by każdy miał odpowiednią ilość czasu na przygotowanie dowodu lub innych wymaganych dokumentów. Oczywiście, im prędzej dopniemy wszystko na ostatni guzik, tym lepiej.

Bukmacher bez dowodu. Czy przez ograniczenia to coś wartego zachodu?

Czy u bukmachera wymagany jest dowód?
Czy u bukmachera wymagany jest dowód?

Bukmacherzy usilnie reklamują obstawianie meczów bez dowodu i niekoniecznie podkreślają, z jakimi ograniczeniami się to wiąże. Pierwsze z nich: zakaz wypłat pieniędzy. Oznacza to, że nawet jeśli uda nam się coś wygrać, zlecić przelew będziemy mogli dopiero w momencie, gdy sprawdzony zostanie nasz dowód. W tym przypadku nie jest możliwe wypłacenie jakiejkolwiek kwoty – nawet tej, którą chwilę wcześniej zdeponowaliśmy.

Tymczasowi typerzy muszą się również liczyć z limitem stawek. Nie ma możliwości, by obstawiać za tyle, ile się chce. Każdy bukmacher daje nieco inne progi, ale dość standardowymi jest 5000 złotych obrotu. Przekroczenie takiego limitu prawdopodobnie nie grozi większości, ale pewne jet to, że bez dowodu zagrać „grubiej” po prostu się nie da.

Dlaczego jest to legalne?

Wydawać by się mogło, że obstawianie meczów bez dowodu jest czymś nielegalnym. Skąd taki pomysł? Na każdym kroku podkreślane jest to, że bukmacherka to dziedzina tylko dla pełnoletnich. I cały czy tka jest, ale nie można zapominać, że gra na koncie tymczasowym nie jest tego jakimkolwiek zaprzeczeniem.

Konto tymczasowe de facto nie daje nam wielu ograniczeń, a jednocześnie skonstruowane jest tak, by nie można było czerpać z niego zysków. I nie możemy dużo stawiać, i nie możemy wypłacić zarobionych pieniędzy. Taki profil jest zatem zupełnie bezużyteczny dla tych, którzy chcieliby w jakiś sposób oszukać system.

STS bonus bez depozytu 2020. Oferta specjalna z kodem promocyjnym BETONLINE
STS bonus bez depozytu 2020. Oferta specjalna z kodem promocyjnym BETONLINE

Jeżeli tylko konto tymczasowe u bukmachera jest oferowane na stronie z licencją Ministerstwa Finansów, nie mamy się o co martwić. Oznacza to, że korzystamy z pełni legalnego źródła i nic złego nam nie grozi.

STS granie bez dowodu. Na start do zdobycia 29 złotych za samą rejestrację!

STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce – również wśród tych, którzy oferują konto tymczasowe. Na stronie www.STS.pl każdy może zarejestrować profil typerski w ciągu 60 sekund i cieszyć się ze wszystkich możliwości, jakie się z tymi wiążą.

STS nie wymaga od razu dowodu, a jednocześnie oferuje nowym klientom pakiet bonusów na start. Pierwszy z nich to 29 PLN bez depozytu, czyli pieniądze, które otrzymuje się bez konieczności wpłacania chociażby złotówki. Chcąc zgarnąć ten freebet, potrzebujemy wpisać kod promocyjny „BETONLINE„.

Jak wygląda rejestracja konta na www.STS.pl? ZOBACZ VIDEO i przekonaj się sam:

Po dokonaniu pierwszej wpłaty dostaniem w STS nawet 1200 PLN ekstra, a na STS Betgames – zwrot 20 PLN w przypadku niepowodzenia w debiutanckim kuponie.

Fortuna konto tymczasowe. Bonusy, mecze za darmo i wiele, wiele więcej!

Fortuna to kolejny bukmacher internetowy, który już od dawna można nazwać jednym z najpopularniejszych w kraju. Nikogo nie powinno dziwić to, iż także w nim znajdziemy konto tymczasowe. Jak je się zakłada? To nic skomplikowanego: wystarczy wypełnić standardowy formularz na www.eFortuna.pl. Innej możliwości nie ma: rejestrujemy się, a dopiero później decydujemy, czy chcemy wypełnić formalności od razu.

Każdy nowy gracz w Fortunie może liczyć na 20 PLN za samo założenie konta i do 1000 PLN przy pierwszej wpłacie. Dodatkiem jest zakład bez ryzyka o wartości 100 PLN. Dzięki temu ostatniemu możemy zagrać kupon, nie martwiąc się o ewentualną przegraną.

Fortuna kod promocyjny 2020
Fortuna kod promocyjny 2020

Betfan – bez dowodu i bez podatku!

Betfan to dość świeży bukmacher, ale na pewno jeden z tych, który zwojował polski rynek. Nie tylko można grać u niego bez dowodu, ale również bez podatku. Wszystko dostępne jest za pośrednictwem strony internetowej www.Betfan.pl.

Każdy, kto chce zostać klientem marki Betfan, wypełni wszelkie niezbędne formalności w czasie krótszym niż minuta. Aktywny kod promocyjny brzmi „BETONLINE„, a przy rejestracji można liczyć na kilka premii o łącznej wartości ponad 3000 PLN!

W ramach promocji powitalnej Betfan pozwala klientom na zdobycie trzech premii za depozyt oraz powiększonych wygranych x10 przy przenoszeniu środków bonusowych na konto główne. Specjalnym dodatkiem dla tych z kodem bonusowym jest zakład bez ryzyka, który nie podlega obrotowi, gdy coś pójdzie nie po naszej myśli.

Betfan kod promocyjny 2020
Betfan kod promocyjny 2020

Oczywiście, to wszystko tylko kilka przykładów, które wybierane są przez typerów najchętniej. Jeżeli chcecie, możecie wybrać dowolnego bukmachera w Polsce i założyć u niego konto tymczasowe. Tylko u nielicznych nie jest to możliwe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button