Jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów w STS?

Jak obstawia się mecze Ligi Mistrzów na stronie internetowej legalnego bukmachera STS? Mamy poradnik dla tych, którzy go potrzebują! Oto instrukcja, w jaki sposób zagrać kupon!

Jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów w STS?
Jak obstawiać mecze Ligi Mistrzów w STS?

Obstawianie Ligi Mistrzów na STS.pl

Obstawianie Ligi Mistrzów nikogo nie powinno dziwić swoją popularnością. W końcu mowa tutaj o rozgrywkach piłkarskich, które interesują kibiców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

Co trzeba zrobić, by móc obstawiać Champions League na stronie marki bukmacherskiej STS? Przede wszystkim potrzebne jest nam darmowe konto do obstawiania. Jeżeli jeszcze go nie posiadamy, możemy to zmienić w dowolnej chwili.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Bonus STS. 29 PLN na start na obstawianie!

Kod promocyjny aktywny w STS to „BETONLINE„. Przygotowano w nim dla nowych graczy aż 29 PLN bez depozytu na start oraz do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie na konto typerskie.

Kiedy już posiadamy profil typerski, pozostaje nam zagranie kuponu. Niektórym wydaje się czarną magią obstawianie piłki nożnej, ale w rzeczywistości jest to naprawdę mało skomplikowany proces!

Jak postawić typ na mecz Ligi Mistrzów w STS?
⬇️⬇️⬇️

I – Wchodzimy na stronę internetową bukmachera STS. Możemy szukać Ligi Mistrzów w dziale z zakładami piłkarskimi lub zdecydować się na zakładkę z najpopularniejszymi wyborami graczy.

Obstawianie Ligi Mistrzów w STS - Krok 1
Obstawianie Ligi Mistrzów w STS – Krok 1

II – Klikamy w zakładkę „Rozgrywki klubowe”

Obstawianie Ligi Mistrzów w STS - Krok 2
Obstawianie Ligi Mistrzów w STS – Krok 2

III – Naszym oczom ukazuje się tabelka z kursami na najbliższe mecze Ligi Mistrzów. Jeżeli gramy na zwycięzców, już tutaj natrafimy dokładnie na to, czego szukaliśmy. W przeciwnym wypadku klikamy „+”, któremu towarzyszy liczba reszty zakładów na dany mecz

Obstawianie Ligi Mistrzów w STS - Krok 3
Obstawianie Ligi Mistrzów w STS – Krok 3

IV – Przed nami wszystkie dostępny zakłady na interesujące nas spotkanie. Znajdziemy tutaj overy kartkowe, bramkowe, kursy na to kto strzeli bramkę i tym podobne.

Obstawianie Ligi Mistrzów w STS - Krok 4
Obstawianie Ligi Mistrzów w STS – Krok 4

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button