Ile trwa rejestracja u bukmachera STS?

228

Wielu graczy ma obawy przed dokonaniem rejestracji u bukmachera STS. Czy rzeczywiście jest się czego bać? Ile czasu zajmuje proces zakładania konta i na co musimy się przygotować?

Ile trwa rejestracja u bukmachera STS?
Ile trwa rejestracja u bukmachera STS?

STS rejestracja konta

Bonus powitalny STS dostępny jest dla każdego gracza, który dokona rejestracji w oficjalnym portalu bukmachera. Nic zatem dziwnego, że coraz więcej osób rezygnuje z odwiedzania punktów stacjonarnych i decyduje się na obstawianie meczów przez internet.

Aby założyć konto w STS, potrzebujemy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na www.STS.pl. Do podania są podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, PESEL i tym podobne.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy z nowych graczy musi również przejść obowiązkową weryfikację tożsamości. Polega ona na przesłaniu do bukmachera skanu dokumentu ze zdjęciem i informacjami o nas. Akceptowany jest dowód osobisty bądź paszport.

Dane nowych graczy sprawdzane są w kilka minut. Jeżeli będziemy mieli pecha, może to potrwać maksymalnie do 15 minut. Zazwyczaj w około pięć minut po dokonaniu rejestracji możemy złożyć swój pierwszy zakład.

Zakłady Bukmacherskie STS posiadają w swojej ofercie wiele zakładów na przeróżne wydarzenia sportowe i nie tylko. Na pewno więc każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. I to bez względu na to czy interesuje go obstawianie Ekstraklasy, czy może Wirtualne Sporty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl