Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS online

Jedna z aktualnych promocji bukmachera STS jest to „Ekstra 50 PLN”, w której to operator nagradza typerów za obstawienie meczy z europejskich pucharów i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS online

Pewne bonusy na dzisiaj za darmo w STS online

Emocji podczas najbliższych spotkań w europejskich pucharach na pewno nie zabraknie, ponieważ dojdzie do takich potyczek, jak m.in. Bayern Monachium – Salzburg, Liverpool – Inter, Real Madryt – PSG, Porto – Lyon, czy też Barcelona – Galatasaray.

Użytkownik, który chce liczyć na ekstra kasę w promocji „Ekstra 50 PLN” koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl, a wspomniana oferta jest aktywna wyłącznie do 10 marca do godz. 23:59.

50 PLN na Ligę Mistrzów

Warunki promocji „Ekspert +” są bardzo proste. Krok pierwszy jest to zagranie dowolnego kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ z europejskich pucharów o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Stawka kupnu jest dowolna, gracz sam wybiera za jaką kwotę zagra kupon. Lecz kurs całkowity zakładu nie może być mniejszy niż 1.85.

BONUS NA START BEZ WPŁATY WŁASNEJ

Gracze, którzy regularnie będą obstawiać mecze będą mogli liczyć na ekstra kasę. Wysokość bonusu uzależniona jest od dokonanie obrotu:

  • Obrót 200 PLN – 20 PLN
  • Obrót 500 PLN – 50 PLN

Warto jest również dodać fakt, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone!

Kod promocyjny w STS 2022:

Legalny polski bukmacher STS online nagradza wszystkich nowych typerów w ramach specjalnego pakietu powitalnego.

Chcąc go aktywować należy koniecznie wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Wówczas za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Dodatkowo pierwsza wpłata jest objęta promocją, a gracz otrzyma jej równowartość, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button