Gwarantowane bonusy za obstawienie meczy od STS na kwalifikacje do MŚ 2022

W związku z spotkaniami kwalifikacji do Mistrzostw Świata 2022 w piłce nożnej bukmacher STS online oferuje graczom promocję, w której to zmniejsza przegrane. Na konto każdego z typerów może wrócić nawet 120 PLN.

STS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy eliminacji do MŚ 2022

STS zmniejsza przegrane graczom za obstawienie meczy eliminacji do MŚ 2022

Śmiało trzeba powiedzieć, że wkraczamy w decydującą fazę eliminacji, ponieważ przed nami ostatnie już mecze. A to sprawia, że drużyny grają jedynie już o zwycięstwa. A przed nami bardzo ciekawe mecze, jak Polska vs Węgry, Szkocja vs Dania, Irlandia Północna vs Włochy, Walia vs Belgia, czy też Holandia vs Norwegia.

Natomiast każdy z użytkowników, który chce skorzystać z promocji „El. MŚ 2022 Cashback do 120 PLN” musi koniecznie do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Wspomniana oferta jest aktywna wyłącznie do 16 listopada do godziny 23:59.

Bonusy dla graczy za obstawienie meczy:

Zadaniem typerów w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu AKO, tzw. wielozdarzeniowego, na którym to muszą znajdować się minimum dwa zdarzenia dotyczące eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Zaznaczyć jest warto, że kurs typu nie może być mniejszy niż 1.50.

Nowy kod promocyjny w STS

W przypadku, gdy kupon okaże się nie trafiony gracz otrzyma zwrot o wartości 20% stawki. I co istotne za każdy przegrany zakład typer może liczyć na taką formę bonusu. Łącznie na konto gracza może wrócić nawet 120 PLN.

Kod promocyjny w STS online:

Legalny bukmacher STS online swoim graczom oferuje limitowaną ofertę promocyjną, w której to można liczyć na darmowe 29 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty. Poza tym po dokonaniu pierwszego depozytu gracz otrzyma premię o wartości 1200 PLN.

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne użytkownikom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracjnym. Za otrzymane środki gracz będzie mógł obstawiać mecze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button