Gwarantowane 90 PLN za obstawienie meczy od STS

Czas na kolejne wieczory związane z europejskimi pucharami. Emocji na pewno nie będzie brakowało. A w dodatku każdy typer może liczyć na dodatkową kasę od bukmachera STS za obstawienie meczy.

Bukmacher STS nagradza typerów za typowanie europejskich pucharów

Bukmacher STS nagradza typerów za typowanie europejskich pucharów

A niewątpliwie przed nami dosyć ciekawe konfrontacje, a mianowicie Liverpool vs Atletico Madryt, Lipsk vs PSG, Monaco vs PSV, czy też Legia Warszawa vs Napoli.

Natomiast każdy z typerów może skorzystać z promocji „Obstaw i odbierz 90 PLN”, a jest ona aktywna wyłącznie do 4 listopada do godziny 23:59. Jednak należy mieć na uwadze, że chcąc z niej skorzystać należy koniecznie się zapisać na stronie www.STS.pl.

90 PLN na europejskie puchary

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej promocji jest zawarcie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie z oferty LIVE dotyczące europejskich pucharów. Dodatkowo trzeba dodać, że kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85, zaś stawka wynosić minimum 50 PLN.

STS kod promocyjny 2021
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Użytkownik, który zagra kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie freebet o wartości 30 PLN. Łącznie na konto każdego z tych użytkowników może trafić nawet 90 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują na start każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny, w którym to można liczyć na:

  • 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta
  • premię równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Warto jest zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button