Gwarantowane 200 PLN od STS na mecz Albania – Polska

Czas na kolejne mecze w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Przed nami w dodatku niezwykle ważne starcie pomiędzy Albanią, a Polską, gdzie za typowanie tego meczu od bukmachera STS można otrzymać nawet 200 PLN.

Typuj mecz Albania – Polska i wygrywaj więcej od STS.

Typuj mecz Albania – Polska i wygrywaj więcej od STS.

Niewątpliwie zarówno reprezentacji Albanii, jak i Polski zna wagę tego starcia. Bowiem przegrany tego starcia można powiedzieć, że znacząco oddali się o gry w barażach o Mistrzostwa Świata 2022 w piłce nożnej.

Na tą okazję bukmacher STS online oferje graczom promocję „Wygrywaj więcej w STS”, w której wygrać można nawet 200 PLN. Chcąc z niej skorzystać należy najpierw do niej dołączyć na stronie www.STS.pl. Jednak pamiętać, że jest ona aktywna wyłącznie do 12 października do godziny 20:45.

Albania – Polska bonus dla graczy

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy jedynie zagrać kupon SOLO (tzw. pojedynczy), na którym to będzie znajdować się wyłącznie zdarzenie na dokładny wynik spotkania Albania – Polska w ramach eliminacji do MŚ.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Gracz, którego kupon okaże się wygrany to oprócz wygranej gotówki będzie mógł cieszyć się z dodatkowych środków. A mianowicie otrzyma premię pięciokrotnie stawki, aż do 200 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS 2021:

Legalny bukmacher STS online oferuje graczom limitowaną ofertę promocyjną, w której to każdy z graczy może liczyć na najnowszy pakiet powitalny, w której to można liczyć na:

  • bonus bez depozytu o wartości 29 PLN
  • premię równowartości dokonanego depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem, że użytkownik wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest trzeba, już jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

3 / 5. Ocen: 2

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button