Gwarantowane 100 PLN za typowanie piłki nożnej w STS

Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS, który to zmniejsza przegrane wszystkim typerom. Wszyscy użytkownicy mogą liczyć nawet na 100 PLN.

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy w STS

Bonus do 100 PLN za obstawienie meczy w STS

Śmiało trzeba powiedzieć, że ciekawych konfrontacji podczas najbliższych dni nie powinno brakować, ponieważ przed nami takie potyczki, jak m.in. Manchester City – Real Madryt, Lipsk – Rangers, Manchester United – Chelsea, Leicester – Roma.

Na przeciw wszystkim swoim aktywnym graczom wychodzi bukmacher STS i oferuje limitowaną akcję promocyjną „Obstaw i odbierz do 100 PLN na europejskie puchary”, a jest ona aktywna do 28 kwietnia do godz. 23:59.

Jednak trzeba mieć również na uwadze, że chcąc skorzystać z tej oferty koniecznie trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i to jeszcze przed zagraniem zakładu!

Pewne 100 PLN za obstawienie meczy

Zadanie graczy w ramach wspomnianej akcji promocyjnej jest zagrane kuponu SOLO lub AKO za minimum 20 PLN z aplikacji mobilnej bukmachera www.STS.pl.

Bukmacher STS wymaga od każdego użytkownika, aby na zakładzie promocyjnym znajdować się minimum jeden typ pochodzić z Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji w piłce nożnej.

Kod promocyjny w STS 2022

W przypadku przegranej każdy z graczy może liczyć na zwrot wartości 50% stawki. Najwyższa wartość, jaka może trafić na konto użytkownika to nawet 50 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS wszystkim typerom oferuje limitowaną akcję promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra kasę za trzy pierwsze depozyty, gdzie maksymalna premia wynosi 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład jest objęty Cashbackiem. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 100% stawki do 140 PLN.

Lecz powyższe bonusy będą aktywne każdemu z graczy pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Dodać jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button