Gwarantowane 100 PLN w STS na eliminacje pucharów

Przed nami kolejny tydzień związany z spotkaniami w ramach eliminacji do europejskich pucharów. A dodatkowo każdy z graczy może otrzymać ekstra środki od bukmachera STS za spełnienie prostych warunków promocji.

Bonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN

Bonus 50% za depozyt w STS do 100 PLN

A trzeba powiedzieć, że w najbliższych dniach czekają nas dosyć ciekawe mecze, jak m.in. Rangers – PSV, Dynamo Kijów – Benfica, Raków Częstochowa – Slavia Praga, czy też Lech Poznań – Dudelange.

Na przeciw graczom wychodzi bukmacher STS online, który oferuje akcję promocyjną „Bonus od wpłaty do 100 PLN”, a jest ona dostępna wyłącznie w dniach od 16 do 18 sierpnia do godziny 23:59.

Lecz na uwadze trzeba mieć koniecznie, że chcąc skorzystać z wspomnianej oferty koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN dla graczy

Regulamin promocji „Bonus od wpłaty do 100 PLN” jest bardzo prosty. Wystarczy dokonać wpłaty na swoje konto w wysokości nie mniejszej niż 50 PLN.

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny z kodem promocyjnym: BETONLINE

Po dokonaniu depozytu gracz otrzyma premię od bukmachera STS w wysokości 50% dokonanej wpłaty. A maksymalnie może ona wynieść nawet 100 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowany pakiet powitalny na sam start w którym to każdy z graczy może otrzymać darmowe środki.

Bowiem promocją objęte są trzy pierwsze depozyty, gdzie to typerzy za każdy z nich otrzymają dodatkowe środki, które maksymalnie mogą wynieść nawet 1500 PLN.

Jednak należy mieć na uwadze, że powyższe bonusy trzeba aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button