Gwarantowane 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS

Specjalną ofertę promocyjną wszystkim swoim graczom oferuje legalny bukmacher STS za typowanie skoków narciarskich. Na konto każdego z użytkowników może trafić nawet 100 PLN i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Extra 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS

Extra 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni od STS

A trzeba powiedzieć, że na pewno jest co obstawiać, ponieważ bukmachera STS na Turniej Czterech Skoczni jest dosyć bogata. My niewątpliwie liczymy na dobrego występy, m.in. Stocha i Żyły, ale dyspozycja naszych skoczków nie jest najlepsza.

Jednak wystarczy typować TCS, aby liczyć nawet na bonus do 100 PLN w promocji „Obstawiaj TCS i zgarnij bonus”, a ta oferta jest aktywna do 6 stycznia do godziny 23:59. Jednak gracz, który chce skorzystać z tej oferty koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonus do 100 PLN na Turniej Czterech Skoczni

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Bowiem wystarczy zawierać kupony SOLO lub AKO, na których to muszą znajdować się same zdarzenia z Turnieju Czterech Skoczni. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej lub LIVE. Kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.85.

Bonus bez wpłaty własnej

Bukmacher STS nagrodzi wszystkich użytkowników, którzy będą obstawiali kupony spełniające powyższe warunki. Jednak należy mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, jak zakłady zostały zostaną rozliczone:

  • Obrót 100 PLN – 20 PLN
  • Obrót 250 PLN – 50 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN

Nowy kod promocyjny w STS 2022:

Bukmacher STS online wszystkim użytkownikom na sam start może otrzymać następujące bonusy:

  • darmowe 29 PLN bez wpłaty własnej za założenie konta i to bez żądnego depozytu
  • premia równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN.

Jednak chcąc dokonać powyższych bonusów trzeba mieć na uwadze, aby aktywować powyższe bonusy należy koniecznie wpisać kod promocyjny> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button