Gotówka dla typerów Ligi Mistrzów od STS. Pula nagród 10 000 złotych.

Już we wtorek 10 marca zostaną rozegrane pierwsze spotkania rewanżowe w 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na tą okazję bukmacher STS przygotował promocje, w której typerzy mogą liczyć na darmową gotówkę, a jest o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 10 000 złotych.

Bonus na Ligę Mistrzów

Bonus na Ligę Mistrzów w STS

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera STS online oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest wyłącznie w dniach od 8 marca do 11 marca do godz. 21:00.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi koniecznie się do tej akcji zapisać. Wykonać to można wyłącznie na stronie stronie www.STS.pl. Po czym koniecznie trzeba kliknąć w opcję „weź udział” w zakładce „Do podziału 10 0000 PLN na Ligę Mistrzów”.

Po spóźnieniu tych warunków gracz może już zagrać kupon. W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których to muszą znajdować się wyłącznie dwa zdarzenia. Użytkownik może oddać wyłącznie typy na takie mecze, jak:

  • RB Lipsk vs Tottenham
  • Valencia vs Atalanta
  • Liverpool vs Atl. Madryt
  • PSG vs Dortmund
STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Należy mieć na uwadze, że bukmacher STS dopuszcza, takie typy jak:

  • „1 x 2, czyli wygrana zespołu gospodarzy/gości lub remis”.
  • muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • stawka zakładu równa 21 złotych

Użytkownicy, którzy poprawnie wytypują mecze i ich zakład okażę się wygrany to oprócz wygranej podziela się pomiędzy sobą pula nagród, która wynosi 10 000 złotych.

Kod promocyjny u bukmachera STS 2020

Każdy nowy użytkownik, który dokona rejestracji konta online u bukmachera STS, a dodatkowo wpisze hasło promocyjne „BETONLINE” otrzyma w zamian 29 złotych i to bez dokonywania depozytu.

Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na kolejną premię, można ona wynieść nawet 1200 złotych. Bowiem bukmacher STS przyznaje bonus równowartości depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button