French Open 2022 z cashbackiem 100 zł w STS!

Bukmacher STS online oferuje każdemu graczowi limitowaną akcje promocyjną za obstawienie meczy z French Open. Każdy z graczy może liczyć na mniejsze przegrane.

100 PLN za obstawienie meczy z tenisa

100 PLN za obstawienie meczy z tenisa

A niewątpliwie jest co obstawiać, ponieważ oferta bukmachera STS na French Open jest bardzo bogata. Do tego będziemy mogli emocjonować się występami naszych rodaków. A najbardziej liczymy na pewno na Igę Światek i Huberta Hurkacza.

Na przeciw graczom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje limitowaną akcję promocyjną „Cashback do 100 PLN na French Open”, która jest dostępna w dniach od 22 do 31 maja so godziny 23:59.

Jednak wymagane jest od bukmachera STS, aby gracz przed zagraniem kuponu dołączyć do wspomnianej oferty. A dokonać tego można na stronie www.STS.pl.

Codzienne bonusy na French Open w STS

Zadaniem graczy w ramach oferty promocyjnej „Cashback do 100 PLN na French Open” od 22 do 31 maja się godziny 23:59 jest zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym to musi znajdować się minimum jeden typ z oferty LIVE na French Open o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Nowy kod promocyjny w STS

Wato jest wiedzieć, że bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom, ponieważ za nietrafiony zakład typer otrzyma zwrot 15%. Codziennie na konto typera może trafić 10 PLN, zaś w ramach całej akcji nawet 100 PLN.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS oferują graczom najnowszy pakiet powitalny, w którym to na sam start można liczyć na na premię za KAŻDY z trzech pierwszych depozytów o łącznej wartości nawet 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty Cashbackiem.

Lecz wyżej wymienione bonusy będą aktywne jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego -> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. STS kod promocyjny to kolejne korzyści posiadania konta u najlepszego bukmachera w Polsce. A warto zaznaczyć, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button