Freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN u bukmachera STS

W związku ze potkania zarówno w Lidze Mistrzów i Ligi Europy bukmacher STS wprowadza najnowszy bonus na start: Eliminacyjne emocje rządzą”. W związku z tym wspomniany operator oferuje na start niezywkle ciekawy pakiet startowy.

Darmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS

Darmowe bonusy dla graczy od bukmachera STS

Z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera STS.

Warunki tej promocji są niezywkle proste. Wystarczy założyć nowe konto do dna 8 sierpnia do godz. 23:59. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera STS. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, gdyż wystarczy tam podać takie dane, jak m.in. imię czy nazwisko.

Istotne jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE, ponieważ to sprawi, że na start bukmacher przyzna darmowe bonusy: freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Wpisanie tego kodu sprawi, że gracz już na start otrzyma bonus w wysokości 29 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe i to bez dokonania żadnego depozytu!

Po rejestracji należy dokonać pierwszej wpłaty. Warto jest pamiętać, że bukmacher STS przyznaje bonusu równowartości depozyt. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Gracz, który dokona pierwszej wpłąty może liczyć na zakład bez ryzyka. Jeżeli kupon okaże się przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie promocyjnym muszą zostać rozliczone do 9 sierpnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button