Fortuna bonusy na Słowenia – Polska. Obstawianie bez podatku i nie tylko!

Już dzisiaj mecz Słowenia – Polska, a u bukmachera Fortuna czekają na graczy bonusy, w tym także możliwość obstawiania bez podatku! Mamy dla was wszystkie niezbędne szczegóły!

Fortuna bonusy na Słowenia - Polska. Obstawianie bez podatku i nie tylko!
Fortuna bonusy na Słowenia – Polska. Obstawianie bez podatku i nie tylko!

Fortuna bonusy specjalne na piątek

Reprezentacja Polski jest faworytem pojedynku przeciwko Słowenii, ale nadal za jej zwycięstwo płaci się ponad 2 złote za każdą wydaną złotówkę. To jeszcze nie wszystko, bo przecież bukmacher Fortuna ma dla graczy specjalne bonusy!

Każdy, kto zagra kupon przedmeczowy AKO za minimum 20 PLN, może liczyć w dniu 6 września na bonus 20 PLN, którego nie trzeba obracać. Warunkiem jest postawienie w kuponie jednego typu związanego z meczem Polski.

freebet za damro etoto
W Etoto darmowy freebet na 20 PLN

W godzinach 17.00 – 18.00 bukmacher Fortuna ma dla graczy premię od wygranej w wysokości 14%. Oznacza to, iż możliwe jest obstawianie bez podatku i to bez żadnego szczególnego wysiłku i nie tylko na mecz Słowenia – Polska.

Obstawianie meczów bez podatku w Fortunie

Legalny bukmacher Fortuna na piątek przygotował też dodatek do wygranych w Zakładach Na Żywo. W tym przypadku bonus aktywowany jest automatycznie w godzinach 21.00 – 21.30.

Brak konta w Fortunie? Można to nadrobić bardzo szybko, a dodatkowo bez weryfikacji danych przy rejestracji. Na każdego nowo zarejestrowanego gracza czeka aktywny kod promocyjny „BETONLINE„, a premia na start to nawet 1000 PLN ekstra!

Uwaga! Wszystkie opisywane przez nas promocje w tym wpisie aktywne są jedynie w przypadku kuponów rozstrzygniętych do 6 września do godziny 23.59.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button