Fortuna bonus AKO, czyli powiększenie wygranych w dużych kuponach!

69

Każdy typer chętnie odebrałby powiększone wygrane w dużych kuponach. Fortuna bonus AKO to specjalna propozycja właśnie dla osób, którym zależy na zdobywaniu dużej kasy bez ryzykowania i dodawania pewniaków do kuponów!

Fortuna bonus AKO, czyli powiększenie wygranych w dużych kuponach!
Fortuna bonus AKO, czyli powiększenie wygranych w dużych kuponach!

Promocja typerska. Fortuna bonus AKO to większe wygrane nawet o 35%!

Fortuna bonus AKO to promocja, w której do zdobycia jest premia powiększająca wygrane. Największą jej zaletą jest to, że w ciągu jej trwania można zgarnąć niezliczoną ilość bonusów, a każdy z nich wynosi dokładnie tyle samo.

Bonus AKO otrzymać można bez względu na to, co obstawiamy. Istotne jest, by na kuponie znalazły się przynajmniej trzy zdarzenia, gdyż dopiero taki zakład jest kwalifikowany do promocji.

Do skorzystania z promocji potrzebne jest dodanie konkretnego bonusu kursowego. Każdy z graczy musi robić to manualnie – w tym przypadku nie działa automatyczne przyznawanie bonusów.

Betclic kod promocyjny na bonus
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na bonus cashback

Ekstra kasa w kuponach AKO. Fortuna powiększa wygrane mobilne i na stronie WWW!

  • bonus kursowy 1.15 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 3 zdarzeniami
  • bonus kursowy 1.25 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 4 zdarzeniami
  • bonus kursowy 1.35 – możesz dodać do kuponu AKO z min. 5 zdarzeniami

Oferta specjalna obowiązuje również w przypadku kuponów mobilnych. Fortuna pod uwagę bierze zatem nie tylko grę na stronie internetowej, ale także w programie na smartfony oraz tablety.

Bonus AKO od Fortuny jest promocją organizowaną dość regularnie. Dobrze jest sprawdzać stronę internetową bukmachera, by wiedzieć, co aktualnie można u niego zdobyć. Oczywiście, także i na naszej stronie zawsze macie okazję do zapoznania się z najnowszymi ofertami ekstra dla typerów!

Bukmacher Fortuna. Bonus 1000 zł dla nowych graczy!

Bonus powitalny w Fortunie to ponad 1000 złotych na sam początek obstawiania. Premia jest na tyle nieskomplikowana, że bez najmniejszego problemu poradzą sobie z nią nawet początkujący typerzy.

Dokonanie rejestracji w Fortunie do w zasadzie kilka chwil. Aktualny kod promocyjny brzmi „BETONLINE” – tylko z nim można zgarnąć dodatkowe pieniądze powitalne, czyli ponad 1000 złotych premii w różnych bonusach!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl