Formuła 1 online w STS TV

34

Czy w ofercie STS TV dostępna jest Formuła 1 online? Jeżeli chcecie oglądać w akcji Kubicę i jego kolegów po fachu koniecznie musicie poznać odpowiedź na to pytanie!

Formuła 1 online w STS TV
Formuła 1 online w STS TV

F1 online to bardzo popularny temat w roku 2019, a wszystko dlatego, że Robert Kubica występuje w roli kierowcy teamu Williams. Powrót Polaka to wielkie wydarzenie sportowe w naszym kraju, a co za tym idzie – ogromne zainteresowanie tą kwestią!

Telewizja internetowa STS TV posiada w ofercie wiele najróżniejszych sportów, które można oglądać na żywo. Piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie, a nawet koszykówka z ligą NBA na czele. Co jednak z Formułą 1, czy jest ona dostępna u tego bukmachera?

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Formuła 1 przez internet nie będzie dostępna w sezonie 2019 w STS. Opisywany buk nie posiada praw do pokazywania zawodów z tego cyklu i mało prawdopodobne by miało się to zmienić.

Zakłady Bukmacherskie STS

Warto jednak pamiętać, że STS to nie tylko transmisje online, ale przede wszystkim zakłady bukmacherskie. Jeżeli interesuje was obstawianie F1 online, bez wątpienia będziecie zadowoleni z tego, co dostępne jest na najpopularniejszej w Polsce stronie do typowania.

Jeżeli chodzi o transmisje przez internet, lepiej na ten moment od STS wypada bukmacher Fortuna. Jeżeli chcecie sprawdzić, co obecnie można oglądać w nim za darmo, wejdźcie po prostu na www.eFortuna.pl i zerknijcie na plan transmisji!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Formuła 1 online w STS TV
5 (100%) 1 vote