Formuła 1 online w STS TV

Czy w ofercie STS TV dostępna jest Formuła 1 online? Jeżeli chcecie oglądać w akcji Kubicę i jego kolegów po fachu koniecznie musicie poznać odpowiedź na to pytanie!

Formuła 1 online w STS TV
Formuła 1 online w STS TV

Formuła 1 na żywo legalnie w STS?

F1 online to bardzo popularny temat w roku 2019, a wszystko dlatego, że Robert Kubica występuje w roli kierowcy teamu Williams. Powrót Polaka to wielkie wydarzenie sportowe w naszym kraju, a co za tym idzie – ogromne zainteresowanie tą kwestią!

Telewizja internetowa STS TV posiada w ofercie wiele najróżniejszych sportów, które można oglądać na żywo. Piłka nożna, siatkówka, hokej na lodzie, a nawet koszykówka z ligą NBA na czele. Co jednak z Formułą 1, czy jest ona dostępna u tego bukmachera?

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Niestety, wszystko wskazuje na to, że Formuła 1 przez internet nie będzie dostępna w sezonie 2019 w STS. Opisywany buk nie posiada praw do pokazywania zawodów z tego cyklu i mało prawdopodobne by miało się to zmienić.

Warto jednak pamiętać, że STS to nie tylko transmisje online, ale przede wszystkim zakłady bukmacherskie. Jeżeli interesuje was obstawianie F1 online, bez wątpienia będziecie zadowoleni z tego, co dostępne jest na najpopularniejszej w Polsce stronie do typowania.

Jeżeli chodzi o transmisje przez internet, lepiej na ten moment od STS wypada bukmacher Fortuna. Jeżeli chcecie sprawdzić, co obecnie można oglądać w nim za darmo, można wejść po prostu na www.eFortuna.pl i zerknąć na plan transmisji!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button