Forbet kod promocyjny. Jaki wpisać?

Podczas rejestracji u bukmachera Forbet gracze mogą wpisać kod promocyjny uprawniający do dodatkowych przywilejów. Co należy podać w specjalnej rubryczce?

Forbet kod promocyjny. Jaki wpisać?
Forbet kod promocyjny. Jaki wpisać?

Forbet legalny bukmacher w Polsce

Polski legalny bukmacher Forbet oferuje bardzo dobre kursy, niską marże i świetne promocje dla graczy, którzy posiadają konto u tego bukmachera. W Forbet istnieje także kod promocyjny, który daje dodatkowe korzyści graczom.

Rejestracja w Forbet zajmuje dosłownie minutę bądź dwie. Każdy nowy gracz musi podać kilka podstawowych informacji na swój temat, a także dołączyć skan dokumentu tożsamości.

Rubryka kod promocyjny Forbet bardzo często jest przez graczy ignorowana. Niepotrzebnie, ponieważ wpisując w niej odpowiednie słowo, można zainkasować dodatkowe premie na start.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Aktualny kod promocyjny Forbet

Na ten moment kod promocyjny u legalnego bukmachera Forbet brzmi: „BETONLINE„. Oczywiście, skorzystanie z dodatkowego bonusu nie wiąże się z żadnymi opłatami – to bardziej nagroda dla cierpliwych i wytrwałych, którym chciało się przegrzebywać internet w poszukiwaniu aktualnego kodu!

Forbet na start oferuje graczom wyższy bonus powitalny niż STS. Oferta tego bukmachera pod dla wielu jest lepsza od najpopularniejszego bukmachera w Polsce, ale pamiętajmy, że każdy typer ma nieco inne potrzeby i trudno mowić tutaj o uniwersalnej zasadzie dotyczącej tego, jaki bonus jest dobry, a jaki nie.

bukmacher forbet
Polski bukmacher forbet – oferta zakładów sportowych online

Forbet za rejestrację daje ponad 2000 PLN!

Słyszeliście o bukmacherach, którzy na start dają 500 czy 1000 złotych? W przypadku marki Forbet jest to nawet 2000 PLN ekstra + 50 specjalnego bonusu po wpisaniu kodu promocyjnego.

Bonus powitalny Forbet jest przyznawany w trzech transach. Wielkość każdej zależy od tego, jakiej wpłaty dokonamy na konto typerskie. Maksymalnie można zdobyć raz 1000 i dwa razy po 500 PLN.

Odbieranie bonusu powitalnego na stronie legalnego bukmachera Forbet, czyli www.iForbet.pl, wygląda w praktyce następująco:

  • Wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE
  • Odebranie 50 PLN ekstra
  • I wpłata = 100% do 1000 PLN
  • II wpłata = 75% do 500 PLN
  • III wpłata = 50% do 500 PLN

Forbet bonus na start

Forbet bonus na start 2000
Forbet bonus na start 2000

Na łamach naszego portalu zawsze podajemy aktualne informacje o różnego rodzaju promocjach, bonusach i tym podobnych. Poinformujemy was także, gdy dostępny już będzie STS kod bonusowy!

W ofercie Forbet znaleźć można Wirtualne Sporty, transmisje meczów za darmo, Zakłady Na Żywo, a także liczne akcje specjalne z premiami dla graczy – nowych i aktualnych. Bukmacher jest legalny, posiada wszystkie niezbędne zgody do przyjmowania zakładów zarówno przez internet, jak i w punktach stacjonarnych.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button