Forbet i wakacyjny bonus powitalny. 2000 PLN na dobry początek!

Bukmacher Forbet przygotował bonus powitalny z premią wynoszącą nawet 2000 PLN. Taki prezent do odebrania jest tylko w te wakacje!

Forbet i wakacyjny bonus powitalny. 2000 PLN na dobry początek!
Forbet i wakacyjny bonus powitalny. 2000 PLN na dobry początek!

Forbet premia na start

Znudziły ci się punkty stacjonarne, a może po prostu chciałbyś spróbować innego bukmachera od STS? Kto wie, ale to może właśnie bonus powitalny Forbet zachęci cię do zamienienia planów w czyny?

W ramach najnowszej akcji promocyjnej, która trwa jedynie do 31 sierpnia 2019 roku, do zdobycia masz nawet 2000 PLN! Wszystko to w legalny i bezpieczny sposób!

freebet za damro etoto
W Etoto darmowy freebet na 20 PLN

Jak dokładnie wygląda to w praktyce? Nie musisz mieć doświadczenia w typowaniu, by przekonać się, że nie ma tutaj nic skomplikowanego! Po prostu dokonujesz rejestracji konta, a następnie otrzymujesz premie za trzy pierwsze wpłaty!

Bonus powitalny Forbet

  • I wpłata – 100% do 1000 PLN
  • II wpłata – 75% do 500 PLN
  • III wpłata – 50% do 500 PLN

Przypominamy, że przy zapisywaniu się można także wykorzystać aktywny kod promocyjny. Jest to słowo „BETONLINE„, które należy wpisać, by zgarnąć 50 PLN ekstra jako freebet!

Otrzymane środki możesz wykorzystać na stawianie meczów, jakie znaleźć można w ofercie Forbet. Piłka nożna, tenis, koszykówka, a może coś zupełnie innego? Wybór należy do ciebie!

Jeżeli masz już konto w Forbet, nie możesz wykorzystać tego bonusu. Pamiętaj, iż premia na start dostępna jest tylko jeden raz!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button