Forbet Blackjack, Poker, Wojna. Jak grać w karty online u bukmachera?

ForBET to bukmacher, który pomimo niewielkiego stażu (istnieje od 2016 roku, od początku działając Internetowo, a dopiero później również stacjonarnie) doskonale radzi sobie na polskiej scenie bukmacherskiej. Wynika to nie tylko z tego, że daje dostęp do szerokiej oferty dyscyplin sportowych i spotkań w ich ramach, ale też z tego, że prezentuje ciekawe usługi dodatkowe. Jedną z tych najnowszych i zarazem najciekawszych są gry karciane. Czym one są? Jak typować Blackjacka, Pokera i Wojnę? To wszystko opiszemy w naszym przewodniku.

Forbet Blackjack, Poker, Wojna. Jak grać w karty online u bukmachera?
Forbet Blackjack, Poker, Wojna. Jak grać w karty online u bukmachera?

Czym są gry karciane – nowa usługa bukmachera forBET?

Gry karciane to tak właściwie możliwe do typowania symulacje odzwierciedlające rozdania w popularnych… grach karcianych. Mamy tu do czynienia z czymś na kształt rozgrywek w sportach wirtualnych – przynajmniej pod względem czasu trwania (zaledwie kilka minut na jedno rozdanie), modelu typowania (na żywo, z pojawiającymi się na bieżąco opcjami) oraz sposobu prezentacji. Zasadniczą różnicą jest jednak to, że symulacjami nie zajmuje się algorytm komputerowy, a prawdziwy człowiek – zazwyczaj piękna kobieta.

W grach karcianych nie gramy, a zaledwie obserwujemy symulacje i podejmujemy decyzje bukmacherskie. Nie jest to więc kasyno, a wciąż usługa bukmacherska. Realizacją strony wizualnej i technicznej każdej z gier zajmuje się TV Bet. ForBET umożliwia zatem tylko typowanie, zapewniając też dostęp do transmisji gier karcianych wspomnianego producenta.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Gry karciane w ofercie forBET – przegląd

Jako że Forbet gry karciane stanowią nowość w ofercie bukmachera forBET, obecnie mamy dostęp do zaledwie trzech – Wojny, Pokera i Blackjacka. Wszystkie prezentujemy poniżej, wraz z wyszczególnieniem podstaw ich zasad oraz tym, jak wyglądają one z perspektywy bukmachera.

Typowanie Pokera w grach karcianych

Poker w usłudze na łamach serwisu bukmachera forBET rozgrywa się na zasadach najpopularniejszej jego odmiany – Texas Hold’em Poker, w której sześciu graczy zmierza po to, by ułożyć najlepszy układ pięciu kart z tych, które zostaną im przydzielone (układy są dostępne między innymi na właściwej stronie z zakładami).

Rozgrywka w Pokera została podzielona na cztery etapy – najpierw każdy z graczy dostaje dwie karty, dostępne tylko dla niego. W drugim na środek stołu trafiają trzy wspólne karty – już teraz możliwe jest wytworzenie się układów. W trzecim i czwartym etapie do puli wspólnej zostaje dołożone po jednej karcie. Typując, możemy postawić na wynik konkretnego z sześciu graczy, albo też na układ, który okaże się zwycięski.

Typowanie Wojny w grach karcianych

Wojna cechuje się najprostszymi zasadami z całej trójki gier karcianych dostępnych w forBET. Bierze w niej udział dwójka graczy (rolę jednego z nich przejmuje krupier). Zasada jest prosta: każdy z graczy otrzymuje jedną kartę, a wygra ten, który będzie miał tę o większej wartości. Istnieje również możliwość wystąpienia wojny, która jest równoznaczna z wynikiem remisowym.

Rozgrywka w Wojnę toczy się na dwóch etapach – w pierwszym zostaje wyciągnięta jedna karta dla gracza, a w drugim – jedna dla krupiera. Typować możemy zarówno opcje główne (a zatem wygraną któregoś z graczy albo remis), jak i te poboczne, wskazujące na to, jaka karta zostanie wyciągnięta w kolejnym etapie.

Forbet TV bet legalne gry karciane online
Forbet TV bet legalne gry karciane online

Typowanie Blackjacka w grach karcianych

Blackjack, obok Pokera, jest najpopularniejszą grą karcianą na świecie. Jej zasady sprowadzają się do dążenia obu graczy (krupier nie stanowi żadnego z nich) do wartości 21 – temu, który finalnie będzie jej bliżej przypadnie wygrana. Jeżeli jednak któryś z uczestników rozgrywki przekroczy tę wartość, automatycznie przegra (taką sytuację nazywa się w świecie tej gry Bustem). Jak można zauważyć po tym opisie, każda karta dysponuje swoją wartością punktową i o ile w przypadku tych liczbowych łatwe jest jej określenie (odpowiada ona wartości karty), w przypadku asa, waleta, damy i króla – nie bardzo. W przypadku tych kart to kolejno 1, 2, 3 i 4 punkty (w kolejności ich wymieniania).

Liczba faz rozgrywki w Blackjacku jest różna i zależy od momentu, w którym obaj z graczy osiągną wynik umożliwiający porównanie. Obaj muszą mieć 17 lub więcej punktów – do czasu, kiedy któryś z nich nie ma tylu, dociągane będą kolejne karty (po jednej dodatkowej). W pierwszym etapie z kolei gracze otrzymają po dwie startowe karty i już na pierwszym rozgrywka może się zakończyć – nie tylko wtedy, gdy obaj wylosują karty o wspólnej wartości równej lub przekraczającej 17. „Złoty punkt” gwarantuje wygraną, a pojawia się tylko w pierwszej rundzie, gdy któryś z graczy będzie dysponował dwoma dowolnymi asami. 

Zakłady Blackjack Forbet

  • Typujemy wygraną gracza pierwszego.
  • Typujemy wygraną gracza drugiego.
  • Wskazujemy na remis, czyli takką samą wartość punktową powyżej 17.
  • Wskazujemy ilość kart, przy której nastąpi rozstrzygnięcie (od 2 do 5).
  • Wskazujemy ilość punktów, która wystarczy do wygranej (od 17 do 21).
  • Typujemy Bust lub Brak Busta – Bustem nazywamy sytuację, w której któryś z graczy przekroczy odgórną granicę 21 punktów i automatycznie przegra.

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button