ESport: Darmowy bonus od bukmachera STS

Do 14 grudnia do godz. 20:00 jest aktywna promocja bukmachera STS, który to zmniejsza ryzyko przegranej swoim graczom na turnieje esportowe: BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka.

Bonusy na Esport 2020

Bonusy na Esport 2020

Oferta promocyjna skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Typer, który chce wziąć udział w tej akcji nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Jednak trzeba wiedzieć, że ta promocja dostępna jest typerom do 14 grudnia do godz. 20:00.

W ramach tej promocji kwalifikują się wyłącznie zakłady AKO, na których będą znajdować się równo cztery typy. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty na turnieje w esportowe BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Trzeba mieć na uwadze fakt, że bukmacher STS wymaga, aby kurs każdego zdarzenia wynosił minimum 1.40.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi zagrać kupon promocyjny za dokładną kwotę 28 PLN. Z tej oferty są wykluczone automatycznie wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

Użytkownik, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji otrzyma całą kwotę wygranej pod warunkiem, że jego kupon został rozliczony jako wygrany. W przypadku przegranej bukmacher STS przyzna freebet o wartości 14 PLN.

Bonus za rejestrację od STS:

Popularny w Polsce bukmacher STS oferuję nowym graczom na start chociażby freebet bez depozytu o wartości 29 PLN.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto gracza trafi bonus równowartości pierwszego depozytu, a maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN.

Chcąc liczyć na te bonusy koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Później już użytkownik nie będzie posiadł możliwości, aby wpisać ten kod.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button