Ekstra 100 PLN od STS na igrzyska w Pekinie 2022!

W związku z zimowymi igrzyskami olimpijskimi legalny bukmacher STS online nagradza wszystkich typerów za obstawienie wydarzeń i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczone.

Do zdobycia nawet 100 PLN ekstra na IO

Do zdobycia nawet 100 PLN ekstra na IO

Warto jest dodać, że przed nami bardzo ciekawe wydarzenia, ponieważ na brak zdarzeń z Igrzysk Olimpijskich nie brakuje. W dodatku mamy już jeden brązowy medal i liczymy na kolejne.

Na przeciw swoim graczom wychodzi legalny bukmacher STS online, który oferuje limitowaną ofertę promocyjną „Ekstra 100 PLN”, która jest dostępna wyłącznie w dniach od 4 do 20 lutego do godziny 23:59.

Istotne w tym wszystkim jest to, iż gracz który chce z niej skorzystać koniecznie musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonusy dla typerów na Igrzyska Olimpijskie:

Warunki promocji „Ekstra 100 PLN” są bardzo proste nie czytelne dla każdego. Bowiem kwalifikują się zarówno kupony SOLO i AKO, na których musi znajdować się minimum jedno zderzanie pochodzące z IO w Pekinie o kursie nie mniejszym niż 1.50.

Stawka kuponu promocyjnego jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że kurs łączny nie może wynosić mniej niż 1.85.

Bonus bez wpłaty własnej w STS/sts

Wysokość otrzymanej premii uzależniona jest jedynie od łącznej kwoty zagranych kuponów:

  • Obrót 200 PLN – 30 PLN
  • Obrót 500 PLN – 100 PLN

Za otrzymane środki gracze będą kogli obstawiać mecze!

Kod promocyjny w STS 2022:

Zakłady bukmacherskie STS online każdemu nowemu graczowi na start oferuje 29 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowo użytkownik, który dokona pierwszy depozyt otrzyma jego równowartość do 1200 PLN.

Wyżej wymieniony pakiet powitalny będzie aktywny jedynie pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Zaznaczyć jest trzeba, że jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button