E-Sport: Berlin Major 2019 darmowe vouchery od bukmachera STS

W związku z odbywającymi się rozgrywkami – Berlin Major 2019 bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher do wykorzystania z aplikacji mobilnej w wysokości 40 PLN.

Oferta skierowana jest do tych osób, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej.

Promocja dostępna jest graczom do 29 sierpnia do godz. 23:59.

Warunki promocji są niezwykle proste. Wystarczy pobrać aplikacje mobilną ze strony internetowej bukmachera STS.pl. Następnie trzeba ją zainstalować. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu i jest prosty.

Następnie trzeba zalogować się do aplikacji mobilnej i potwierdzić chęć otrzymania vouchera. Należy to zrobić w bocznym menu „Bonusy i akcje”.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

To sprawi, że w dniu 30 sierpnia voucher o wartości 40 PLN pojawi się na koncie gracza. Jednak należy pamiętać, że będzie dostępny jedynie w aplikacji mobilnej.

Warto jest podkreślić, że nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać tej wpłaty.

STS: bonus bez depozytu:

Bukmacher STS dodatkowo przyznaje darmowy bonus nowym graczom. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że na koncie gracza pojawi się bonus w wysokości 29 PLN bez dokonania depozytu!

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button