Do której 11 listopada czynny STS?

123

Polskie Święto Niepodległości to dzień specjalny. Do której jest czynny STS 11 listopada? Sprawdźcie, jak dokładnie to wygląda!

Do której 11 listopada czynny STS?
Do której 11 listopada czynny STS?

Godziny otwarcia STS w 11 listopada

Dla gracza bukmacherskiego chyba nie ma nic gorszego, niż pocałowanie klamki w przypadku zamkniętego oddziału. Pomyślcie, macie już ułożone kupony z pewniakami, ale zapomnieliście, że 11 listopada to święto i nie macie jak zagrać.

Godziny otwarcia STS 11 listopada są takie same, jak w każdą niedzielę. Oznacza to, że należy ten dzień traktować tak samo, jak większość dób oznaczonych „czerwoną kartką”.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nie licząc wyjątkowych okoliczności, bukmacher STS w dniu 11 listopada czynny jest od godziny 9:00 do 17:00. Niektóre punkty STS mogą przyjmować zakłady dłużej bądź też zamknąć się wcześniej z ważnego powodu.

Na szczęście, żyjemy w takich czasach, iż uzależnienie od godzin otwarcia punktów bukmacherskich nie jest już takim problemem, jak jeszcze ładnych parę lat temu. Obecnie każdy pełnoletni może założyć konto internetowe i w ten sposób obstawiać mecze o każdej porze dnia i nocy.

Dlaczego typowanie meczów online STS jest lepsze od tradycyjnego? Mamy do wykorzystanie atrakcyjniejsze kursy, możemy oglądać mecze na żywo za darmo, a także organizowane są dla nas różnego rodzaju promocje, oferty specjalne i bonusy.

Jeżeli chcesz zostać graczem bukmachera STS, sprawdź czy teraz nie obowiązuje żaden kod bonusowy tak, jak w przypadku portalu www.eFortuna.pl, gdzie warto podać hasło promocyjne „BETONLINE”!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl