Do której 11 listopada czynny STS?

Polskie Święto Niepodległości to dzień specjalny. Do której jest czynny STS 11 listopada? Sprawdźcie, jak dokładnie to wygląda!

Do której 11 listopada czynny STS?
Do której 11 listopada czynny STS?

Godziny otwarcia STS w 11 listopada

Dla gracza bukmacherskiego chyba nie ma nic gorszego, niż pocałowanie klamki w przypadku zamkniętego oddziału. Pomyślcie, macie już ułożone kupony z pewniakami, ale zapomnieliście, że 11 listopada to święto i nie macie jak zagrać. Niestety, w polskiej branży to niemalże standard, ponieważ bardzo mało firm informuje o godzinach otwarcia na stronach www.

Godziny otwarcia STS 11 listopada są takie same, jak w każdą niedzielę? Wiele osób dni z „czerwoną kartką” traktuje właśnie tak jak ostatnią dobę tygodnia. W przypadku wielu świąt to słuszne podejście, ale nie jest tak zawsze. Dobrym przykładem może być 1 listopada. Podczas ostatniego Święta Zmarłych 2020 żaden oddział bukmacherski nie funkcjonował i to mimo że w świecie sportu działo się całkiem sporo, a cmentarze były zamknięte.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2021

Nie licząc wyjątkowych okoliczności, bukmacher STS w dniu 11 listopada czynny jest od godziny 9:00 do 18:00. Niektóre punkty STS mogą przyjmować zakłady dłużej bądź też zamknąć się wcześniej z ważnego powodu. Jeżeli mamy wątpliwości dotyczące pracy naszego najbliższego oddziału, zawsze możemy uzyskać interesujące nas dane u źródła.

Jak postawić kupon u bukmachera 11 listopada?

Na szczęście, żyjemy w takich czasach, iż uzależnienie od godzin otwarcia punktów bukmacherskich nie jest już takim problemem, jak jeszcze ładnych parę lat temu. Obecnie każdy pełnoletni może założyć konto internetowe i w ten sposób obstawiać mecze o każdej porze dnia i nocy.

Dlaczego typowanie meczów online STS jest ostatnio znacznie popularniejsze od tradycyjnego? Mamy do wykorzystania atrakcyjniejsze kursy, możemy oglądać mecze na żywo za darmo, a także organizowane są dla nas różnego rodzaju promocje, oferty specjalne i bonusy. Najważniejsze jest przy tym jednak to, iż gramy wtedy, gdy po prostu mamy na to czas i jest nam wygodnie. Oczywiście, odbywa się wszystko w stu procentach legalnie!

Aby rozpocząć granie w STS w internecie, należy wypełnić krótki formularz online dostępny na stronie www.STS.pl. Podając podstawowe dane na swój temat, nie można zapominać, iż do wykorzystania jest kod bonusowyBETONLINE” – dzięki niemu można otrzymać na start aż 29 PLN bez wpłaty. Oprócz tego do odebrania są jeszcze dwa prezenty: bezpieczny kupon 20 PLN na STS Betgames oraz 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie!

STS kod na bonus za darmo!
STS kod na bonus za darmo!

Kupon w STS online zagramy zarówno 11 listopada, jak i i podczas innych narodowych świąt. Za zagranie zakładu nie jest pobierana jakakolwiek prowizja, a wszystko odbywa się dokładnie tak samo, jak w przypadku punktów naziemnych.

Internetowi typerzy bardzo często do odebrania mają dużo bonusów ekstra, a wśród nich premie za wpłaty, zakłady bez ryzyka, ekstra doładowania czy freebety.

STS godziny otwarcia 10 i 12 listopada

Dni towarzyszące Świętu Niepodległości bywają kłopotliwe, bo zazwyczaj dla wielu osób oznaczają długi weekend. W roku 2020 udało się tego typu sytuacji uniknąć, ponieważ 11 listopada przypada w środku tygodnia. Zarówno 10, jak i 12 listopada w STS zagramy normalnie, czyli tak, jak zawsze we wtorki i czwartki.

Pamiętajmy, że godziny pracy niektórych lokali mogą być nieco inne od reszty. Jeżeli udajemy się do jakiegoś punktu, powinniśmy zawsze mieć pewność, że jest on jeszcze czynny. Niektóre lokale zamykają się o 18, a są i takie, które działają do 20.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button
29 PLN bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE
close-image