Do 50 zł za obstawianie el. Ligi Mistrzów w STS!

Specjalną akcję promocyjną wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher STS online, którzy typują mecze z eliminacji do Ligi Mistrzów. Za przegrany kupon każdy z typerom może liczyć na zwrot stawki.

Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?

Jak odebrać 50 zł od STS na eliminacje LM?

Warto jest dodać, że ciekawych konfrontacji w najbliższych dniach na pewno nie brakuje, ponieważ przed nami starcia w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów. A w najbliższych dniach czekają nas takie potyczki, jak m.in. Lech Poznań – Karabach, Helsinki – Rigas, Maribor – Soligorsk, czy też Slovan – Batumi.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Obstaw i odbierz do 50 PLN” musi do niej dołączyć na stronie www.STS.pl i jest ona aktywna do 7 lipca do godziny 23:59.

Gwarantowane 50 PLN na Ligę Mistrzów

Zadaniem graczy w ramach promocji „Obstaw i odbierz do 50 PLN” jest zawarcie kuponu AKO za co najmniej 20 PLN, na którym to musi znajdować się minimum jedno zdarzenie dot. eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy w piłce nożnej.

Bonus na start w STS 2022

W przypadku wygranej zakład okazał się wygrany to super! Cała kasa trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik otrzyma zwrot 50% stawki do 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Zakłady bukmacherskie STS online nagradza wszystkich typerów na sam start, gdzie to można liczyć na premię za trzy pierwsze depozyty. Łącznie można otrzymać do 1500 PLN.

Dodatkowo pierwszy zakład z zakładów bukmacherskich, Betgames oraz sportów wirtualnych jest objęty ubezpieczeniem. To sprawia, że w momencie przegranego kuponu typer otrzyma zwrot 100% stawki za przegrany zakład. W STS rejestracja możliwa jest oczywiście z dodatkowym kodem promocyjnym.

Jednak powyższe bonusy będą aktywne pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego —>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A jest to jedyna możliwa to wykonać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button