Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!

531

Nieraz bywa tak, że strona bukmachera STS nie działa i nie do końca wiadomo, dlaczego. Co można robić w takiej sytuacji? 

Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!
Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!

STS nie działa – problem? Jeżeli już, to bardzo rzadki

Firma bukmacherska STS cieszy się ogromnym zaufaniem graczy, między innymi, ze względu na swoją niezawodność. Rzadko zdarza się, by ten bukmacher serwował problemy techniczne albo bez zapowiedzi wyłączył stronę na kilka godzin.

Jeżeli przejrzymy internet, nieraz zauważymy temat, gdzie autorzy pytają, dlaczego STS nie działa. Owszem, takie sytuacje raz na jakiś czas się pojawiają, ale nie jest to od razu powód do paniki!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Wystarczy też spojrzeć na daty powstawania wpisów na forach. Te dotyczące awarii są zazwyczaj bardzo stare albo dotyczą konkretnych przypadków, gdzie ktoś zainstalowaną ma niewłaściwą wtyczkę albo ma po prostu problemy z internetem.

Dlaczego nie działa u mnie STS?

Po pierwsze, zawsze warto czytać na bieżąco komunikaty wydawane przez bukmachera. Często można znaleźć w nich informacje o planowanych pracach technicznych i tym podobnych.

Dobrym pomysłem jest także obserwowanie oficjalnych kont marki STS w mediach społecznościowych. Jeżeli zdarzy się niespodziewana awaria serwerów bądź coś podobnego, na pewno w social mediach bardzo szybko pojawi się wzmianka na ten temat. Bukmacher często też dodaje informację, jak długo może potrwać załatwienie sprawy.

Na ten moment nie ma takiej sytuacji, która nie byłaby komentowana w sieci. Potrzeba dosłownie chwili, by bukmacher wydał oficjalne oświadczenie w przypadku awarii, natomiast gracze równie szybko informują, gdy na stronie dzieje się coś nie tak.

STS awaria strony. Forum bukmacherskie

Kiedy następuje STS awaria strony, dobrze jest posiadać konto na jakimś forum bukmacherskim. Nawet jeśli dany problem występuje tylko u małego odsetka graczy, doświadczeni typerzy znajdują rozwiązania w bardzo szybkim tempie.

Strona STS działa zazwyczaj bez zarzutu
Strona STS działa zazwyczaj bez zarzutu

Niektórym może wydawać się, że forum bukmacherskie to przeżytek, ale w przypadku tej branży akurat cały czas jest to jedna z najpopularniejszych form komunikacji. Tym bardziej, że Facebook niekoniecznie dobrze podchodzi do hazardu online.

Na forach często znajdziemy osoby z ogromnym doświadczeniem, które znają rozwiązania nawet na tematy, które niekoniecznie na pierwszy rzut oka kojarzą się z bukmacherką.

Jeżeli STS nie działa tylko tam, możemy być pewni, iż jakiś forumowicz pozwoli nam znaleźć rozwiązanie! 😉

Dobra rada. Co robić, gdy nie działa STS?

Według nas, dobrym rozwiązaniem jest założenie kilku kont bukmacherskich. Jeżeli to STS jest waszym głównym bukiem, pomyślcie, czy na wypadek awarii nie wypadałoby zarejestrować profilu gdzieś jeszcze.

Wielu dobrych typerów ma konta nawet na prawie wszystkich legalnych stronach w Polsce. Wszystko dlatego, by żadna awaria nie przeszkadzała w zarabianiu, a każdy kupon pozwolił zarobić możliwie jak najwięcej.

Podobną popularnością wśród graczy co STS może pochwalić się Fortuna. Ten bukmacher wita nowych graczy bonusem przekraczającym łącznie 1000 PLN. Aktualny kod promocyjny do wykorzystania na www.eFortuna.pl brzmi „BETONLINE


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl