Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!

Nieraz bywa tak, że strona bukmachera STS nie działa i nie do końca wiadomo, dlaczego. Co można robić w takiej sytuacji? 

Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!
Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!

STS nie działa – problem? Jeżeli już, to bardzo rzadki

Firma bukmacherska STS cieszy się ogromnym zaufaniem graczy, między innymi, ze względu na swoją niezawodność. Rzadko zdarza się, by ten bukmacher serwował problemy techniczne albo bez zapowiedzi wyłączył stronę na kilka godzin.

Jeżeli przejrzymy internet, nieraz zauważymy temat, gdzie autorzy pytają, dlaczego STS nie działa. Owszem, takie sytuacje raz na jakiś czas się pojawiają, ale nie jest to od razu powód do paniki!

Superbet bonus powitalny
Superbet bonus powitalny z kodem promocyjnym: BETONLINE

Wystarczy też spojrzeć na daty powstawania wpisów na forach. Te dotyczące awarii są zazwyczaj bardzo stare albo dotyczą konkretnych przypadków, gdzie ktoś zainstalowaną ma niewłaściwą wtyczkę albo ma po prostu problemy z internetem.

Dlaczego nie działa u mnie STS?

Po pierwsze, zawsze warto czytać na bieżąco komunikaty wydawane przez bukmachera. Często można znaleźć w nich informacje o planowanych pracach technicznych i tym podobnych.

Dobrym pomysłem jest także obserwowanie oficjalnych kont marki STS w mediach społecznościowych. Jeżeli zdarzy się niespodziewana awaria serwerów bądź coś podobnego, na pewno w social mediach bardzo szybko pojawi się wzmianka na ten temat. Bukmacher często też dodaje informację, jak długo może potrwać załatwienie sprawy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na ten moment nie ma takiej sytuacji, która nie byłaby komentowana w sieci. Potrzeba dosłownie chwili, by bukmacher wydał oficjalne oświadczenie w przypadku awarii, natomiast gracze równie szybko informują, gdy na stronie dzieje się coś nie tak.

Awaria STS nie jest czymś, co zdarza się często i warto to podkreślać. Każdy bukmacher narażony jest na pewne sytuacje, których nie jest w stanie przewidzieć, jednak portal www.STS.pl zazwyczaj dobrze sobie z nimi radzi, a najczęściej po prostu go nie dotyczą. Warto sobie uświadomić, że różnego rodzaju przerwy w dostawie usług zdarzają się wszędzie i nie sposób jest znaleźć takiego bukmachera, który działałby przez cały rok i jednocześnie przez pełną dobę.

STS aplikacja mobilna nie działa. Co teraz?

Bardzo dużo osób obstawia obecnie mecze w aplikacji mobilnej bukmachera STS. Co zrobić w sytuacji, gdy ta nie działa? Kiedy nie można korzystać tylko z jednej z usług, jest to spora zaleta, gdyż cały czas jest dla nas dostępna standardowa strona internetowa. Bardzo często, gdy portal www.STS.pl funkcjonuje normalnie, w aplikacji pojawiają się pewne błędy. Wynika to z wielu przyczyn, ale zazwyczaj każda z nich jest szybko wyłapywana i dział techniczny potrafi sobie z nią poradzić.

Dobrze jest zawsze upewnić się, czy błędne działanie apki STS nie wynika z faktu, że ostatnio aktualizowaliśmy system albo zmienialiśmy operatora. Być może mamy zablokowany dostęp do internetu, a może po prostu nasz Android czy system iOS otrzymał dodatek, który nie pozwala programowi od STS normalne działanie. Nie można wykluczyć niczego, a często nawet prozaiczne domysły potrafią być trafne.

Strona STS nie działa? To rzadkość!
Strona STS nie działa? To rzadkość!

Oczywiście, cały czas możliwe jest to, że STS aplikacja nie działa przez jakiś ogólny błąd systemu bukmachera. W takiej sytuacji już nic nie jesteśmy w stanie zrobić i pozostaje nam czekać na to, by ktoś kompetentny poradził sobie z tym w „centrali”. Ile awarie potrafią trwać? Niezbyt długo, szczególnie, gdy mówimy o firmach zatrudniających profesjonalistów.

Czy warto zmienić STS na innego bukmachera przez jedną awarię?

Dzisiejszy świat błędów nie wybacza, dlatego można spotkać się z opiniami, że kiedy STS ma awarię, powinno się pomyśleć o założeniu konta w innym miejscu. Takie podejście nie do końca jest sprawiedliwe, bo – jak już wspominaliśmy – błędy w funkcjonalności stron zdarzają się wszędzie i nie ma bukmachera, który mógłby się tego ustrzec.

Strona internetowa www.STS.pl w chwilowej niedyspozycji to, mimo wszystko, okazja do tego, by nieco zmienić swoje przyzwyczajenia i nie korzystać zawsze tylko z jednego portalu. Dobrze mieć profil typerski w kilku miejscach, by minimalizować straty w przypadku niezapowiedzianej awarii u ulubionego buka.

STS awaria strony. Forum bukmacherskie

Kiedy następuje STS awaria strony, dobrze jest posiadać konto na jakimś forum bukmacherskim. Nawet jeśli dany problem występuje tylko u małego odsetka graczy, doświadczeni typerzy znajdują rozwiązania w bardzo szybkim tempie.

Strona STS działa zazwyczaj bez zarzutu
Strona STS działa zazwyczaj bez zarzutu

Niektórym może wydawać się, że forum bukmacherskie to przeżytek, ale w przypadku tej branży akurat cały czas jest to jedna z najpopularniejszych form komunikacji. Tym bardziej, że Facebook niekoniecznie dobrze podchodzi do hazardu online.

Na forach często znajdziemy osoby z ogromnym doświadczeniem, które znają rozwiązania nawet na tematy, które niekoniecznie na pierwszy rzut oka kojarzą się z bukmacherką.

Jeżeli STS nie działa tylko tam, możemy być pewni, iż jakiś forumowicz pozwoli nam znaleźć rozwiązanie! ;)

Dobra rada. Co robić, gdy nie działa STS online?

Według nas, dobrym rozwiązaniem jest założenie kilku kont bukmacherskich. Jeżeli to STS jest waszym głównym bukiem, pomyślcie, czy na wypadek awarii nie wypadałoby zarejestrować profilu gdzieś jeszcze.

Wielu dobrych typerów ma konta nawet na prawie wszystkich legalnych stronach w Polsce. Wszystko dlatego, by żadna awaria nie przeszkadzała w zarabianiu, a każdy kupon pozwolił zarobić możliwie jak najwięcej.

Podobną popularnością wśród graczy co STS może pochwalić się Fortuna. Ten bukmacher wita nowych graczy bonusem przekraczającym łącznie 1000 PLN. Aktualny kod promocyjny do wykorzystania na www.eFortuna.pl brzmi „BETONLINE


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 11

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button