Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!

311

Nieraz bywa tak, że strona bukmachera STS nie działa i nie do końca wiadomo, dlaczego. Co można robić w takiej sytuacji? 

Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!
Dlaczego STS nie działa? Sprawdź, co robić!

STS nie działa – przerwa techniczna?

Firma bukmacherska STS cieszy się ogromnym zaufaniem graczy, między innymi, ze względu na swoją niezawodność. Rzadko zdarza się, by ten bukmacher serwował problemy techniczne albo bez zapowiedzi wyłączył stronę na kilka godzin.

Jeżeli przejrzymy internet, nieraz zauważymy temat, gdzie autorzy pytają, dlaczego STS nie działa. Owszem, takie sytuacje raz na jakiś czas się pojawiają, ale nie jest to od razu powód do paniki!

Po pierwsze, zawsze warto czytać na bieżąco komunikaty wydawane przez bukmachera. Często można znaleźć w nich informacje o planowanych pracach technicznych i tym podobnych.

freebet za damro etoto
W Etoto darmowy freebet na 20 PLN

Dobrym pomysłem jest także obserwowanie oficjalnych kont marki STS w mediach społecznościowych. Jeżeli zdarzy się niespodziewana awaria serwerów bądź coś podobnego, na pewno w social mediach bardzo szybko pojawi się wzmianka na ten temat. Bukmacher często też dodaje informację, jak długo może potrwać załatwienie sprawy.

Według nas, dobrym rozwiązaniem jest założenie kilku kont bukmacherskich. Jeżeli to STS jest waszym głównym bukiem, pomyślcie, czy na wypadek awarii nie wypadałoby zarejestrować profilu gdzieś jeszcze.

Na ten moment ciekawe oferty powitalne z kodem „BETONLINE” znaleźć można na www.eFortuna.pl!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Nowa oferta bonusów legalnych bukmacherów Darmowy bonus bez depozytu 29 PLN – www.sts.pl
Darmowy bonus bez depozytu 20 PLN – www.lvbet.pl
Zakład bez ryzyka 510 PLN (kod promocyjny: KOD510) – www.betclic.pl
Zakład bez ryzyka 100 PLN (kod: BETFAN) + bonus 3000 PLN – www.betfan.pl