Darmowy voucher na KSW 52 od bukmachera STS

Przed nami gala KSW 52, która odbędzie się w Gliwicach. Z tej okazji legalny bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której przyznaje darmowy voucher o wartości 25 PLN.

Bonusy za darmo na KSW 52

Bonusy za darmo na KSW 52

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który posiada aktywne konto u bukmachera STS. Natomiast wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja aktywna jest typerom w dniach od 06.12.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 07.12.2019 r. do godziny 23:59.

W ramach tej akcji gracz koniecznie musi pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera www.sts.pl, a następnie ja zainstalować. Ten proces warto jest nadmienić, że zajmie użytkownikowi dosłownie kilka chwil.

STS kod promocyjny

Kolejna czynność jest to zalogowanie się do aplikacji bukmacherskiej i koniecznie trzeba wyrazić chęć odebrania bonusu w sekcji Bonusy i akcje, w bocznym menu aplikacji.

Gracz, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma od bukmachera STS darmowy voucher i to bez dokonana żadnej wpłaty o wartości 25 PLN.

Bonus na freebet u bukmachera STS

Popularny w Polsce bukmacher STS oferuje nowym swoim użytkownikom pakiet powitalny, w którym to na start można otrzymać:

  • freebet bez depozytu
  • bonus równowartości pierwszej wpłaty do 1200 PLN

Chcąc otrzymać te bonus koniecznie gracz musi wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Warto jest wiedzieć, ze później nie będzie posiadał takiej możliwości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button