Darmowy voucher 40 PLN od STS na KSW 50

W sobotę 14 września odbędzie się jubileuszowa gala KSW 50, która odbędzie się w Londynie. Z tej okazji bukmacher STS przyznaje darmowy voucher swoim graczom w wysokości 40 PLN.

KSW 50 darmowy bonus od bukmachera STS

KSW 50 darmowy bonus od bukmachera STS

Oferta skierowana jest do tych użytkowników, którzy posiadają aktywne konto i bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja aktywna jest graczom do soboty 14 września do godz. 23:59.

Warunki tej promocji są bardzo proste. Najpierw należy pobrać i zainstalować na urządzeniu mobilnym aplikację bukmachera STS. Można ją pobrać jedynie ze strony bukmachera STS.pl. Ten proces jest bardzo prosty i nie zajmie zbyt wiele czasu.

Następnie trzeba zalogować się na swoje konto w aplikacji mobilnej i wyrazić chęć odebrania bonusu. Należy to zrobić w bocznym menu „Akcje i bonusy„.

To sprawi, ze najpóźniej do niedzieli 15 września do godz. 23:59 voucher o wartości 40 PLN znajdzie się na koncie gracza. Nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, aby otrzymać te środki.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS: Darmowy kod promocyjny

Warto jest pamiętać, że darmowy bonus na start można otrzymać freebet o wartości 29 PLN od bukmachera STS i to bez dokonania depozytu. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE. To sprawi, że bukmacher przyzna darmowy bonus do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Natomiast gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na dodatkowe środki. Ponieważ bukmacher STS przyzna bonus równowartości wpłaty. Maksymalnie można otrzymać nawet do 1200 PLN


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button