Darmowy voucher 40 PLN od bukmachera STS

W związku z sobotnim Gran Prix Polski w żużlu bukmacher STS oferuje swoim graczom darmowy voucher o wartości 40 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

STS: Voucher 40 PLN za aplikację mobilną

STS: Voucher 40 PLN za aplikację mobilną

Oferta skierowana jest do tych graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera STS, ale wcześniej nie korzystali z aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Promocja dostępna jest typerom do soboty 5 października do godz. 23:59.

Warunki tej akcji bardzo proste i w żadnym wypadku nie są skomplikowane. Najpierw trzeba pobrać aplikację mobilną ze strony STS.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces zajmie dosłownie kilka minut.

sts kod promocyjny betonline
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Po czym trzeba zalogować się do pobranej aplikacji mobilnej i wyrazić chęć odebrania bonusu. Jedynie tego można dokonać w bocznym menu aplikacji „Bonusy i akcje„.

Too wszystko sprawi, że na konto gracza trafi darmowy voucher o wartości 40 PN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Specjalny kod promocyjny na start u bukmachera STS

Nowi graczy, którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS i wpiszą kod promocyjny BETONLINE na start mogą liczyć na darmowe bonusy.

Na start gracz otrzyma freebet o wartości 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast po dokonaniu pierwszej depozytu bukmacher przyzna bonus równowartości wpłaty. Użytkownik maksymalnie może otrzymać nawet 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button