Darmowy voucher 25 PLN od bukmachera STS

Legalny bukmacher STS przygotował promocję swoim graczom, w której to można otrzymać darmowy voucher o wartości 25 do wykorzystania na zakłady bukmacherski i to bez dokonywania żadnej wpłaty.

Darmowe środki bez depozytu u bukmachera

Darmowe środki bez depozytu u bukmachera

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a poza tym wcześniej nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od dnia 29.11.2019 r. od godz. 01:00 do dnia 02.12.2019 r. do godziny 23:59. W tym okresie grać musi pobrać aplikację mobilną ze strony bukmachera www.sts.pl, a następnie ją zainstalować. Ten proces zajmie typerowi dosłownie kilka chwil.

polski bukmacher sts bonus za darmo
Bonus bez wpłaty własnej od bukmachera STS – Kod: BETONLINE

Chcąc odebrać voucher należy wyrazić chęć otrzymania darmowych środków. Należy to zrobić poprzez zalogowanie się do aplikacji mobilnej STS na telefon i potwierdzenie odebrania voucher w sekcji „Bonusy i akcje”, w bocznym menu aplikacji.

To sprawi, że bonus o wartości 25 PLN trafi na konto typera bez dokonywania żadnych środków. Środki znajdą się na koncie typera najpóźniej do 3 grudnia do godz. 23:59.

Bonus za rejestrację od STS bez wpłaty własnej:

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na darmowy bonus bez dokonywania wpłaty własnej. Wystarczy, że dokonają rejestracji konta na stronie bukmachera STS, a także wpiszą kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, ze freebet o wartości 29 PLN trafi na ich konto.

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na darmowe środki w wysokości depozytu, a maksymalnie na konto gracza może trafić bonus nawet o wartości 1200 PLN.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button