Darmowy voucher 25 PLN od bukmachera STS

Popularny w Polsce bukmacher STS oferuje graczom darmowy voucher o wartości 25 PLN. Wystarczy pobrać aplikację mobilną bukmachera STS, aby cieszyć się z darmowych środków.

Freebet za darmo od STS 2020

Freebet za darmo od STS 2020

Ta oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, ale wcześniej gracz nie korzystał z aplikacji mobilnej tego operatora.

Użytkownicy z tej promocji mogą skorzystać do 31 grudnia do godz. 23:59.

Warunki tej akcji są niezwykle proste. Krok pierwszy jest to pobranie aplikacji mobilnej bukmachera STS z jego strony STS.pl. Następnie trzeb ją zainstalować na swoim rządzeniu, tj. telefonie lub tablecie. Ten proces użytkownikom zajmie dosłownie kilka chwil.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Następnie trzeba zalogować się na swoje konto poprzez aplikację mobilną bukmachera STS online i wrażenie chęci odebrania vouchera. Dokonać to można jedynie w sekcji „Akcje i bonusy” w bocznym menu aplikacji.

Użytkownik, który spełnia powyższe warunki promocji otrzyma za darmo voucher o wartości 25 PLN i to bez żadnej wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Kod bonusowy u bukmachera STS 2020:

Warto jest wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym podczas zakładania konta u legalnego bukmachera STS. To sprawi, że na konto gracza trafi freebet o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnego bonusu.

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszego depozytu otrzyma w prezencie bonus równowartości pierwszej wpłaty. Typer maksymalnie może otrzymać 1200 PLN.


Bukmacher STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button