Darmowy bonus na mecz: Tottenham – Liverpool od STS

Hit dwudziestej drugiej kolejki angielskiej Premier League to pojedynek pomiędzy Tottenhamem z Liverpoolem. Z tej okazji bukmacher STS przygotował promocję graczom, w której przyznaje bonus o wartości 30 PLN za trafiony kupon.

Bonus 30 PLN każdego

Bonus 30 PLN każdego w STS online

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS oraz wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 11 stycznia do godz. 18:30. Typerzy swojego udziału w tej akcji nie muszą nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Ta akcja polega na zagraniu kuponu pojedynczego, na którym znajdzie się typ z oferty przedmeczowej na dokładny wynik konfrontacji Tottenham – Liverpool.

Nie da się ukryć, że jest to najciekawsze spotkanie w tej serii spotkań angielskiej Premier League, w którym to emocji nie powinno zabraknąć.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 13 złotych. Jednak z ofert automatycznie są wykluczone wszystkie zakłady zawarte za środki bonusowe.

STS kod promocyjny 2020
Darmowy bonus w STS – Specjalny kod promocyjny 2020

Zagrany kupon przez gracza jak okaże się wygrany to super! Cała kwota znajdzie się na jego kupony, a poza tym typer otrzyma extra bonus o wartości 30 złotych od bukmacher STS.

Warto jest mieć na uwadze, że każdy gracz może zagrać w ramach tej promocji tylko jeden kupon.

Kod bonusowy u bukmachera STS 2020

Bukmacher internetowy STS przyznaje premię za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE” w wysokości 29 złotych. Środki znajdą się na koncie gracza bez dokonywania żadnej wpłaty.

Jednak to wszystko! Gracz, który dokona pierwszego depozytu otrzyma kolejne środki. Tym razem równowartości depozytu do 1200 złotych!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Darmowe bonusy legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Zakład bez ryzyka 550 PLN (kod: KOD550) – www.Betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Legalni bukmacherzy

Back to top button